BONNA 2xE1440W WHITE SILVER PREZENT - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

BONNA 2xE1440W WHITE SILVER

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Svietidlá do kúpeľne by nemali byť príliš veľké a nemali by ani príliš presahovať do priestoru, aby Vám zbytočne nezaberali miesto v kúpeľni. Kvôli vlhkému prostrediu sú na tieto svietidlá kladené vyššie nároky ako na svietidlá v ostatných miestnostiach. Musia mať totiž kvôli bezpečnosti dostatočné IP krytie, to znamená vyššiu ochranu voči vlhkosti a vode.

Popis

Kúpeľňové Svietidlo, BONNA, 2xE14/40W, WHITE /SILVER

,Vlastnosti produktu: Výkon - 40 W, Výrobca - PREZENT, Pätica - E14, Materiál - Kov / Sklo, Počet žiaroviek - 2 ks, Výška - 90 mm, Šírka - 350 mm, Rodina - BONNA, Hrúbka - 65 mm, Farba - Strieborná / Chrómová /

Tabuľka dát

PREZENT
45111
8585032216336
Tabuľka dát
Rodina
BONNA
Výška
90 mm
Farba
Strieborná
Materiál
Kov
Hĺbka
65 mm
Výkon
40 W
Typ zdroja
E14
Počet žiaroviek
2
Šírka
350 mm

Výrobca Prezent

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

chat Komentáre (0)