Zoznam produktov značky TK Lighting

Svietidlá TK Lighting

je mladá spoločnosť, ktorá si rýchlo získala uznanie v Poľsku iv zahraničí. Zakladateľ spoločnosti, Tomasz Krywult, je nadšený z osvetlenia, ktorý sa po mnohých rokoch strávených v osvetľovacom priemysle obliekol a vyskúšal si ruku pri plnení svojich snov.

Spoločnosť bola založená v roku 2013 a vyvíja sa veľmi dynamicky, podľa pokroku a potrieb klienta. Pripravujeme našu ponuku pre poľských a zahraničných klientov. Spoločnosť spolupracuje s najväčšími poľskými obchodnými sieťami. Naše žiarovky sú prítomné na východných trhoch v Rusku, Bielorusku a na Ukrajine, ako aj na západných trhoch, t. J. V Nemecku, Francúzsku a Holandsku. Spolupracujeme aj s klientmi z južnej Európy a z pobaltských štátov.

Na výrobu osvetlenia používame iba poľské komponenty s vedomím, že majú najvyššiu kvalitu. Spoločnosť sa môže pochváliť širokou škálou odtieňov vyrábaných v poľských sklárňach. Naše odtiene majú rôzne farby v závislosti od potrieb zákazníka. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sériami GALA NEW a sériami RELAX. Ponuka spoločnosti zahŕňa moderné a klasické osvetlenie, tzv industrial-loft bývanie. Každý zákazník si nájde niečo pre seba.

V súčasnosti sú najobľúbenejšie jednoduché tvary, napríklad žiarovky vyrobené z drôtu, v ktorých najväčšou ozdobou je žiarovka, ako aj kovové žiarovky s výrezmi na 3D laseri. Vďaka laseru, ktorý máme, môžeme získať rôzne vzory na všetkých rozmeroch pevných látok. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so zbierkou podkrovia, napr. YODA, GALAXY, LONG, STEEL, TINA.

V našej kolekcii nájdete závesné žiarovky, ktoré je možné nastaviť, stropy priliehajúce k stropu, ako aj kolekciu stojacich a nočných lamp. Spoločnosť v poslednej kolekcii sa zameriava na prírodné drevo, takže niekoľko rodín bolo vyrobených z prírodného duba. Séria žiaroviek ARTWOOD alebo kolekcia žiaroviek ARIA, GILBERT, TEO, TROY, ARTEMIDA, HELENA vyzerajú nádherne.

Spoločnosť sa vyznačuje rôznymi vzormi, tvarmi a farbami tienidiel. Všetky tienidlá sú okrem iného ručne šité z prírodných materiálov ľan a bavlna dovážané z Holandska. Kombinácia drôtov z prírodného dreva, kovu alebo textilu s rôznymi odtieňmi žiarovky dodáva žiarovke dokonalý vzhľad.

Pozývame vás do sídla spoločnosti, ktorá sa nachádza v Częstochowej, ako aj do salónu, v ktorom sa môžete presvedčiť a presvedčiť o vynikajúcej kvalite výrobkov TK-Lighting.

TK Lighting - je to moje svetlo!