Bezpečná platba

Bezpečnosť platby

Visa, Master Card, PayPal

Visa a MasterCard vyvinuli bezpečný on-line platobný systém. Systém bezpečného elektronického obchodu je založený na poskytovateľovi karty (bankový alebo sporiaci účet), ktorý identifikuje držiteľa karty pred tým, ako povolí platbu online.

www.svietidla-mikolux.eu dodržiava tento bezpečnostný protokol, prostredníctvom ktorého sa po vybratí produktov a podrobnostiach o zakúpení sprístupní okno, ktoré sa pripája k banke a požiada o vašu identifikáciu.

Podrobnosti o vašej karte a heslo sú chránené týmto bezpečnostným systémom (prostredníctvom protokolu SSL a pripojenia https) od momentu ich zavedenia a za žiadnych okolností nie sú zasielané našej spoločnosti.

Po dokončení procesu identifikácie banky subjekt potvrdí www.svietidla-mikolux.eu , že nákup uskutočňuje držiteľ karty, aby sa proces mohol dokončiť. Ak identifikácia nie je uspokojivá, subjekt potom informuje www.svietidla-mikolux.eu a proces je zrušený bez toho, aby na vašu kartu vznikli žiadne náklady.

Čo je 3-D Secure?

3-D Secure je bezpečnostná služba na ochranu pred neoprávneným používaním karty MasterCard alebo VISA. Jedná sa o jednoduchý systém, pretože nie je potrebné získať novú kartu, sťahovať žiadne technické programy alebo prinášať žiadne dodatočné náklady. "Master Card Secure Code" alebo "Verified by Visa" vykonajú ďalší krok autentifikácie na ochranu vášho účtu pred neautorizovanými online používateľmi. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3-D Secure platobnom systéme, kliknite na Master Card Secure Code o Verified by Visa.

Platba prostredníctvom služby PayPal

Môžete tiež zaplatiť pomocou služby PayPal. Ak chcete byť presmerovaní do služby PayPal, vyberte platobnú možnosť PayPal po dokončení objednávky.

Ak už ste klientom služby PayPal, platbu môžete potvrdiť zadaním informácií o používateľovi na stránke PayPal. Ak ste novým používateľom služby PayPal, môžete začať reláciu ako hosť alebo otvoriť účet pomocou služby PayPal na potvrdenie platby.

Vaša objednávka Vám pošleme po prijatí platby. Za bežných okolností sa platby uskutočnené prostredníctvom služby PayPal spracujú počas niekoľkých minút.

Ak platíte prostredníctvom služby PayPal, vždy dostanete potvrdenie objednávky. Berte do úvahy, že príležitostne sa môžu vyskytnúť chyby spracovania na webovej stránke spoločnosti PayPal.

Ak chcete vrátiť akékoľvek články, suma bude vrátená do vášho účtu PayPal. Potom môžete rozhodnúť, či si želáte kredit použiť priamo na svojom účte PayPal, alebo či chcete preniesť finančné prostriedky na váš bankový účet. Môžete to spravovať vo svojom účte PayPal.

Platba bankovým prevodom

Ak vyberiete túto možnosť platby, po dokončení objednávky obdržíte e-mail s našimi bankovými údajmi. Ak tomu tak nie je, skontrolujte vaše spamové filtre (Nevyžiadaná pošta) alebo zavolajte na našu bezplatnú linku služieb zákazníkom.

Po dokončení objednávky si náš tovar rezervujeme 10 dní a po zaplatení platby v našom účte okamžite pošleme svoju objednávku. Pamätajte, že v závislosti od banky môže bankový prevod trvať 2 až 4 pracovné dni. Všetky náklady vzniknuté pri prevode podliehajú vašej banke.

Dôležité: Aby bolo možné okamžite archivovať platbu, je dôležité, aby sa číslo objednávky, ktoré sme uviedli v potvrdzovacom e-maile, použilo ako referencia alebo koncept prevodu. Nepoužívajte číslo faktúry.

Pri možnosti platby bankovým prevodom budete mať aj obdobie návratnosti 10 dní a nebudete musieť odôvodniť svoj návrat. Po skontrolovaní vrátených tovarov vrátime sumu nákupu na ten istý účet, z ktorého sme dostali prevod alebo položky na rovnaký účet, z ktorého bol prevod uskutočnený.