Dekoratívna lampa Globo 93026 Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dekoratívna lampa Globo 93026

Dekoratívne - lávové lampy Globo 93026_globo
24,16 € (s DPH) 24,16 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Dekoratívna lampa Globo 93026, Dekoratívne - lávové lampy

, Dekoratívna lampa od firmy Globo s vodnou pumpou o výkone 3, 9W s RGB LED diódou. Vytvorená je z plastu a skla a pôsobí relaxačným dojmom vďaka tečúcej vode. Je to interiérová dekorácia. Globo je rakúska spoločnosť, M2, aby sa v jej produktoch spojila funkčnosť a harmónia s kvalitou.. @Farba: Antický bronz Energetická trieda: A IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Plast, Sklo Napätie: 230V Podľa miestnosti: Obývačka Rozmery: 130 x 130 x 170 mm Svetelný zdroj: 1x LED RGB 0, 13W incl. Technológia: LED.
Globo
93026_globo
9007371341344
Tabuľka dát
Farba
antický bronz
Materiál
Plast Sklo
Energetická trieda
A
Krytie
IP 20
Napätie
230V Podľa
Doba dodania
Do 3 dní
Výrobca
Globo
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Pdľa typu
Lávové lampy

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka