Detské Svietidlá Miko

Detské svietidlá

Detské svietidlá

Aby sa naše dieťa cítilo dobre a bezpečne vo svojej izbe, naplňte ho objektmi, ktoré sú spojené s bezstarostnosťou a zábavou. Lampy pre detskú izbu sú tiež prispôsobené potrebám a vkusu najmladších. Odporúčame Vám, aby ste sa zoznámili s mnohými modelmi a vzormi, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke._x000D_ Ideálnym doplnkom sú aj nástenné detské svietidlá, ktoré mávajú väčšinou nižšiu svietivosť a slúžia deťom ako nočné osvetlenie. V našej ponuke nájdete širokú ponuku detských svietidiel s množstvom motívov, variácií farieb a dizajnov. Detské svietidlá stropné, detské svietidlá bodové - na priame alebo nepriame osvetlenie detskej izby, nástenné alebo stolné detské svietidlá, to všetko vytvorí kúzelnú atmosféru v detskej izbe Vašich ratolestí.

Detské svietidlo Globo 22808
8,33 €
Do 3 dní
Nočná lampa Chaita od firmy Globo s tienidlom z porcelánu so vzormi. Svietidlo obsahuje LED svetelný zdroj a batérie 3x LR44 v balené. Globo je rakúska spoločnosť, ktorá vo svojom dizajne spolupracuje s odborníkmi z Ústavu pre vyššie odborné vzdelanie z Ferlachu, aby sa v jej produktoch spojila funkčnosť a harmónia s kvalitou.. Farba: Biela Energetická trieda: A IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Porcelán Napätie: Na batérie 3x LR44 Podľa miestnosti: Detská izba, Obývačka, Spálňa Rozmery:
Detské svietidlo Globo 22810
8,33 €
Do 3 dní
Nočná lampa Chaita od firmy Globo s tienidlom z porcelánu so vzormi. Svietidlo obsahuje LED svetelný zdroj a batérie 3x LR44 v balené. Globo je rakúska spoločnosť, ktorá vo svojom dizajne spolupracuje s odborníkmi z Ústavu pre vyššie odborné vzdelanie z Ferlachu, aby sa v jej produktoch spojila funkčnosť a harmónia s kvalitou.. Farba: Biela Energetická trieda: A IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Porcelán Napätie: Na batérie 3x LR44 Podľa miestnosti: Detská izba, Obývačka, Spálňa Rozmery: 85