Exteriérové závesné svietidlo Kobi LO-4105-zlatá - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Exteriérové závesné svietidlo Kobi LO-4105-zlatá

10,38 €
check 1 týždeň

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

local_shipping Doručenie zdarma pri objednávke nad 100.00 € Doručované prostredníctvom DHL. Detail

Štýlová záhradná lampa, ktorá je vyrobená z hliníka so sklenenými tabuľami. Dodáva sa v rôznych farebných prevedeniach. Je vhodná pre vonkajšiu montáž, terasy, altány a záhrady.
Do svietidla je vhodná žiarovka s päticou E27..
Farba:Zlatá
Energetická trieda:A++ - E
IP krytie:IP44
Výrobca (Značka):Kobi
Materiál:Hliník, Sklo
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Záhrada
Rozmery:Ø170 x 765 mm
Svetelný zdroj:1x E27 max. 60W, excl.
Kobi
LO-4105-zlatá_kobi
1 kg
Tabuľka dát
Energetická trieda
A+
A++
A++ - E
Krytie
IP 44
Podľa miestnosti
Záhrada
Dodacia doba
1 týždeň
  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

KOBI LIGHT

Ako poľský výrobca LED svietidiel vytvárame riešenia pre priemyselné zariadenia, maloobchodné služby a verejné zariadenia. Navrhujeme, radíme a analyzujeme náklady na využitie osvetlenia. Svietidlá, ktoré používame, sú v súlade so všetkými požiadavkami na kvalitu, v rozsahu od ochrany a odolnosti až po náročné pracovné podmienky. Ponúkame moderné riešenia pre výrobné haly, obchody, kancelárie a športové zariadenia. Naša ponuka je odpoveďou na potreby trhu, ktoré očakávajú ekonomické a funkčné riešenia, ako aj dokonale prispôsobené a premyslené riešenia.Aby sme pomohli našim zákazníkom, zaviedli sme kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého sa môžete priamo obrátiť na našu kanceláriu svetelného dizajnu