Exteriérové závesné svietidlo Rabalux 8128 - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Exteriérové závesné svietidlo Rabalux 8128

18,78 €
check 1-2 týždne

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

local_shipping Doručenie zdarma pri objednávke nad 100.00 € Doručované prostredníctvom DHL. DetailZávesné exteriérové LED svietidlo PESCARA, je vhodné použiť na záhradnú terasu.
Svietidlo je vo farbe svetla - teplá biela (3000K). .
Farba:Čierna -matná
Energetická trieda:A
IP krytie:IP44
Výrobca (Značka):Rabalux
Materiál:Plast
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Terasa
Rozmery:165 x 800 mm
Svetelný zdroj:LED 8W, 500 lm, 3000 K, incl.
Technológia:LED
Výkon:8W
Rabalux
8128_rabalux
1 kg
Tabuľka dát
Krytie
IP 44
Dodacia doba
7 - 14 dní
  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.