Exteriérové závesné svietidlo Rabalux 8208 - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Exteriérové závesné svietidlo Rabalux 8208

11,94 €
check 1-2 týždne

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

local_shipping Doručenie zdarma pri objednávke nad 100.00 € Doručované prostredníctvom DHL. DetailZávesné exteriérové svietidlo VELENCE, vyrobené z kovu a skla, vhodné na záhradnú terasu.
Do svietidla doporučujeme použiť LED filament žiarovku s päticou E27..
Farba:Čierna
Energetická trieda:A++ - E
IP krytie:IP43
Výrobca (Značka):Rabalux
Materiál:Kov, Sklo
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Záhrada
Rozmery:Ø210 x 950 mm
Svetelný zdroj:1x E27 max. 60W, excl.
Rabalux
8208_rabalux
1 kg
Tabuľka dát
Energetická trieda
A+
A++
A++ - E
Krytie
IP 43
Dodacia doba
7 - 14 dní
  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.