Stojanová lampa Ideal Lux 18546 Ideal Lux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ideal Lux stojanová lampa 18546

Stojanové lampy Ideal Lux 018546_ideallux
205,00 € (s DPH) 205,00 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 2 týždňov

Séria Isa ,Vám ponúka svietidlá, s chrómovým telom v kombinácii s okrúhlymi bielymi tienidlami , ktoré vytvárajú jednoduchý,ale štýlový dizajn.
Do svietidla sú vhodné LED žiarovky s päticou E14.
.
Farba:Biela, Chróm
IP krytie:IP20
Výrobca (Značka):Ideal Lux
Materiál:Kov, Sklo
Napätie:220-240V
Podľa miestnosti:Obývačka, Spálňa
Rozmery:1600 x 400 x 400 mm
Svetelný zdroj:2x E14 max. 40W, excl.
Ideal Lux
18546
Tabuľka dát
Doba dodania
Do 2 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stojanové
Podľa typu
Stojanové
Interiér / Exteriér
Interiér

Stojanové lampy

   Stojanové svietidlá alebo tiež stojace lampy majú veľkú výhodu, že sa môžu premiestňovať podľa potreby po celej miestnosti a to vďaka tomu, že ich nie je potrebné upevňovať do podlahy, na ktorej sú len voľne položené. Tieto svietidlá majú podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a ten dodáva rovnováhu celej lampe. Stojanové svietidlá sa využívajú hlavne ako a dekoračné osvetlenie, na čítanie alebo na osvetlenie tmavých častí interiéru a zútulnené miestnosti.

   Prostredníctvom stmievača dokážu vo Vašom domove navodiť intímnu a pohodovú atmosféru. Na čítanie perfektne poslúži bočná tzv. čítacia lampa, ktorú má väčšina stojanových svietidiel. Výber stojanovej lampy by ste mali prispôsobiť štýlu miestnosti a existujúcemu nábytku, resp. zariadeniu.

   Stojanové svietidlo sa využíva najmä v obývačke a spálni. Obývačka si však vyžaduje niekoľko druhov svietidiel. Okrem centrálneho, väčšinou lustra, ktorý je doplnený o bodové svetlá alebo náladové stolové lampy sa často využívajú v miestnosti aj obľúbené LED pásiky na nábytku a nakoniec spomínaná stojaca lampa. Čo je ďalšia super výhoda, niektoré z nich sú dodávané dokonca aj s diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému si nastavíte intenzitu svietenia pokojne aj z pohovky. Vyberte si zo širokej ponuky exkluzívnych, moderných, ale aj neobvyklých svietidiel a premeňte svoj interiér na krásne a útulné miesto.