Závesné svietidlo Ideal Lux 22420 Ideal Lux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ideal Lux závesné svietidlo 22420

Závesné svietidlá Ideal Lux 022420_ideallux
260,00 € (s DPH) 260,00 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 2 týždňov

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Séria svietidiel EMIS ponúka kompletnú radu svietidiel závesnej verzie v rovnakom dizajne. Svietidlá sú kombináciou chrómovej konštrukcie a hliníkového tienidla.
Do svietidla je vhodná LED žiarovka s päticou E27.
.
Farba:Chróm
Výrobca (Značka):Ideal Lux
Materiál:Hliník, Kov
Podľa miestnosti:Chodba + schodisko, Obývačka, Spálňa
Rozmery:Ø400 x 485/1475 mm
Svetelný zdroj:1x E27 max. 60W, excl.
Ideal Lux
22420
Tabuľka dát
Doba dodania
Do 2 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Závesné
Interiér / Exteriér
Interiér
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.