Závesné svietidlo Detské svietidlá Ideal Lux 136318 Ideal Lux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ideal Lux závesné svietidlo detské svietidlá 136318

Detské svietidlá Ideal Lux 136318_ideallux
130,00 € (s DPH) 130,00 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 2 týždňov

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Detské závesné svietidlo v tvare lietadla, sa perfektne hodí do detskej izby, a zaručene poteší malých milovníkov lietadiel.
Do svietidla sú vhodné LED žiarovky s päticou E14.
.
Farba:Červená, Zelená
IP krytie:IP20
Výrobca (Značka):Ideal Lux
Materiál:Drevo, Kov
Napätie:220-240V
Podľa miestnosti:Detská izba
Rozmery:495 x 510 x 400-1120 mm
Svetelný zdroj:3x E14 max. 40W, excl.
Ideal Lux
136318
Tabuľka dát
Doba dodania
Do 2 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Detské
Interiér / Exteriér
Interiér
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.