Krištáľové Závesné svietidlo WELVET LED13W 3000K CHROMECLEAR LUXERA - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Krištáľové Závesné svietidlo WELVET LED13W 3000K CHROMECLEAR

Závesné svietidlo, WELVET LED/13W, 3000K, CHROME/CLEAR
96,67 €

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

local_shipping Doručenie zdarma pri objednávke nad 100.00 € Doručované prostredníctvom DHL. Detail

Vlastnosti produktu: Pätica - LED, Výrobca - LUXERA, Výška - 1200 mm, Výkon - 13 W, Farba - Chrómová / Číra, Šírka - 660 mm, Materiál - Hliník / Krištáľ, Rodina - WELVET
LUXERA
62419
2.30 kg
8585032224843
Tabuľka dát
Farba
chrómová
Materiál
Hliník
Počet žiaroviek
0
Rodina
WELVET
Dodacia doba
Dodanie do 1 až 3 dní
Šírka
660 mm
Výkon
13 W
Výška
1200 mm
Typ zdroja
LED
  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

chat Komentáre (0)