Kúpeľňové nástenné svietidlo LYRICA 1xG940W PREZENT - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-49% Novinka

Kúpeľňové nástenné svietidlo LYRICA 1xG940W

Kúpeľňové Svietidlo, LYRICA 1xG9/40W,IP44,CHROME
12,43 € (s DPH)24,37 €-49% 12,43 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Svietidlá do kúpeľne by nemali byť príliš veľké a nemali by ani príliš presahovať do priestoru, aby Vám zbytočne nezaberali miesto v kúpeľni. Kvôli vlhkému prostrediu sú na tieto svietidlá kladené vyššie nároky ako na svietidlá v ostatných miestnostiach. Musia mať totiž kvôli bezpečnosti dostatočné IP krytie, to znamená vyššiu ochranu voči vlhkosti a vode.

Popis

Kúpeľňové Svietidlo, LYRICA 1xG9/40W,IP44,CHROME

,Vlastnosti produktu: Počet žiaroviek - 1 ks, Výkon - 40 W, Výrobca - PREZENT, Materiál - Kov / Sklo, Pätica - G9, Farba - Chrómová, Šírka - 90 mm, Rodina - LYRICA, Výška - 225 mm, Výpredaj

Tabuľka dát

PREZENT
8020
8585032208607
Tabuľka dát
Rodina
LYRICA
Výška
225 mm
Farba
Chrómová
Materiál
Kov
Výkon
40 W
Typ zdroja
G9
Počet žiaroviek
1
Šírka
90 mm

Výrobca Prezent

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

chat Komentáre (0)