Stropné svietidlo krátke rameno 5893 Rabalux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Kúpeľňové svietidlo Beata 5893 Rabalux

Svietidlá krátke rameno 5893_rabalux
63,74 € (s DPH)74,99 €-15% 63,74 € (bez DPH)
check Do 2 týždňov

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Kúpeľňové svietidlo Beata 5893 Rabalux, Svietidlá krátke rameno

, Materiál - Kov, Farba - Chrómová, Krytie - IP 44, Napätie - 230V, Senzor pohybu - nie, 50Hz, Výkon - 16 W, Kuchyňa, Životnosť - 20000 hodín, LED technológia - áno, Farba tienidla - biela, Počet integrovaných Led zdrojov-, Vážená spotreba energie (kwh / 1, Energická trieda - A+, Farba lampy - chrómová, Materiál tienidla - umelá hmota, Farba svetla - prirodzená biela, Špecifikácia svietidla - LED 3x, Farebné_spektrum - 4000 K, Priemer - 320 mm, Podľa miestnosti - kúpeľňa, Svietivosť - 1530 lm, Vzdialenosť od stropu - 275 mm
Rabalux
5893_rabalux
1 kg
5998250358932
Tabuľka dát
Výkon
16 W
Energetická trieda
A+
Typ svietidla
Kúpeľňové svietidlo
Priemer
320 cm
Uhol svietivosti
0
Krytie
IP 44
Farba svetla
prirodzená biela
Farba tienidla
biela
Materiál tienidla
umelá hmota
Vertikálne ( mm )
0
Životnosť
20000 hodín
Doba dodania
Do 2 týždňov
Led technológia
áno
Špecifikácia svietidla
LED 3x 5W
Štýl lampy
Moderný
Svietivosť
1530 lm
So senzorom pohybu
nie
Spotreba energie (kwh / 1000 Ah)
16
Aplikované napätie
50Hz
50Hz
230V
Horizontálne (mm)
0
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Krátke rameno
Interiér / Exteriér
Interiér
Rodina
Beata
Materiál
Kov
Farba
Chrómová
Farebné spektrum
4000 K
Dodacia lehota
Do 2 týždňov

Stropné svietidlo prisadené

Stropné svietidlá - Kam s nimi?

Každá miestnosť by mala mať jedno centrálne osvetlenie. Každá miestnosť môže byť rozdielne náročná na štýl a spôsob osvetlenia.

Obývačka by mala byť osvetlená mäkkým a neutrálnym svetlom, ideálna je kombinácia stropného svietidla s ďalšími zdrojmi osvetlenia v podobe nástenných svietidiel alebo stojacích lámp.

Kuchyňu je treba viac osvetliť, aby ste mali dostatok svetla nielen pri rodinných večerách, ale aj pri ich prípravách. Centrálne svetlo sa hodí ako do kuchyne, tak do jedálne. Nezabúdajte však aj na osvetlenie pracovnej plochy pomocou žiariviek alebo LED svietidiel. 

Spálňa si žiada teplé svetlo, ktoré vás nebude rušiť, takže jas by mal byť menší. Doplniť osvetlenie môžete lampičkami na nočnom stolíku, stojacími lampami, nástennými svietidlami alebo populárnymi LED páskami, které umiestnite na stenu alebo na posteľ.

Kúpelňa je miestnosť, v ktorej je často vlhko. Preto voľte stropné svietidlo v jej strede, najlepšie s mäkkým, teplým svetlom.

Chodba väčšinou obsahuje centrálnu zónu v podobe úložných priestorov a najrôznejších predsieňových stien či panelov. Centrálne stropné osvetlenie by sa malo objavovať práve tam. Doladiť svetlo na úzkych chodbách potom môžete nástennými svietidlami alebo bodovkami.

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka