Led panel Globo 12371W Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Led panel Globo 12371W

LED panely Globo 12371W_globo
10,83 € (s DPH) 10,83 € (bez DPH)
block Na dotaz

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Led panel Globo 12371W, LED panely

, Led panel Alid od firmy Globo. Svietidlo je vyrobený z kovu a plastu. Je zápustné a priemer otvoru na zapustenie je 108 mm a výška 35 mm (v informáciach o produkte je veľkosť celého svietidla). Obsahuje LED svetelný zdroj.. @Farba: Hliník Energetická trieda: A IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Kov, Plast Napätie: 230V Podľa miestnosti: Chodba + schodisko Rozmery: Ø120 x 25 mm Svetelný zdroj: 1x LED 6W, M2, 3000 K, incl. Technológia: LED,
Globo
12371W_globo
2.50 cm
9007371358069
Tabuľka dát
Energetická trieda
A
Krytie
IP 20
Napätie
230V
Doba dodania
Do 3 dní
Výrobca
Globo
Rozmery
Ø120 x 25 mm
Svetelný zdroj
1x LED 6W 400 LM 3000 K incl
Technológia
LED
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
LED panely
Interiér / Exteriér
Interiér
Materiál
Kov Plast
Farba
hlinik

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka