Led panel Krištáľový Globo 12006-3 Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Led panel Krištáľový Globo 12006-3

Led panel Manda od firmy Globo. Svietidlo je vyrobený z kovu, skla a krištáľov K5. Je zápustné a priemer otvoru na zapustenie je 90 mm a výška 40 mm (v informáciach o produkte je veľkosť celého svietidla). Obsahuje LED svetelný zdroj. Balenie obsahuje 3x led panel a 2x 800 mm kábel.. Farba: Chróm Energetická trieda: A IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Kov, Krištáľ, Sklo Napätie: 230V Podľa miestnosti: Chodba + schodisko Rozmery: Ø112 x 40 mm Svetelný zdroj: 1x LED 9W, 600 LM, 4000 K, incl.
55,83 € (s DPH) 55,83 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Popis

Led panel Manda od firmy Globo. Svietidlo je vyrobený z kovu, skla a krištáľov K5. Je zápustné a priemer otvoru na zapustenie je 90 mm a výška 40 mm (v informáciach o produkte je veľkosť celého svietidla). Obsahuje LED svetelný zdroj.
Balenie obsahuje 3x led panel a 2x 800 mm kábel..
@Farba:Chróm
Energetická trieda:A
IP krytie:IP20
Výrobca (Značka):Globo
Materiál:Kov, Krištáľ, Sklo
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Chodba + schodisko
Rozmery:Ø112 x 40 mm
Svetelný zdroj:1x LED 9W, 600 LM, 4000 K, incl.
Technológia:LED

Tabuľka dát

Globo
12006-3_globo
9007371348015
Tabuľka dát
Farba
chróm
Materiál
Kov Krištáľ Sklo
Energetická trieda
A
Krytie
IP 20
Napätie
230V
Výrobca
Globo
Rozmery
Ø112 x 40 mm
Svetelný zdroj
1x LED 9W 600 LM 4000 K incl

GLOBO

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

Katalóg Globo

chat Komentáre (0)