LED žiarovka LED BULB 10584 Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LED žiarovka LED žiarovka 10584 Globo

LED žiarovka, strieborná, sklo priehľadné, Ø35, V:115, 1xE14 LED 4W 230V, 400lm, 2700K.
1,88 € (s DPH) 1,88 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

LED žiarovka LED BULB 10584 Globo

Rodina - led bulb, Pätica - e14, Energetická trieda - energetická trieda - a++, Materiál tienidla - materiál tienidla - -, Materiál svietidla - materiál svietidla - žiarovka
Globo
10584_globo
11.50 cm
1 kg
9007371315765
Tabuľka dát
Výkon
4 W
Energetická trieda
A++
Energetická trieda - A++
Materiál tienidla
Materiál tienidla - -
Doba dodania
Do 3 dní
Materiál svietidla
Materiál svietidla - žiarovka
Rodina
LED BULB
Pätica
E14
Materiál
žiarovka

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka