Lucide SYBIL Floor Lamp Gu10/35W Black/Brass 45799/01/30
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Lucide SYBIL Floor Lamp Gu10/35W Black/Brass 45799/01/30

76,63 € (s DPH)95,79 €-20% 76,63 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 2 týždňov
Kombinácie produktu

Lucide
45799/01/30
40 cm
145 cm
5411212451798
Tabuľka dát
Krytie
20
Energetická trieda
A++ - E
Štýl
modern
Svetelný zdroj
Halogen
Použiteľnosť
indoor
Stmievateľné
no
Nastaviteľné
yes
Pätica
GU10
Farba
black

Stojanové lampy

   Stojanové svietidlá alebo tiež stojace lampy majú veľkú výhodu, že sa môžu premiestňovať podľa potreby po celej miestnosti a to vďaka tomu, že ich nie je potrebné upevňovať do podlahy, na ktorej sú len voľne položené. Tieto svietidlá majú podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a ten dodáva rovnováhu celej lampe. Stojanové svietidlá sa využívajú hlavne ako a dekoračné osvetlenie, na čítanie alebo na osvetlenie tmavých častí interiéru a zútulnené miestnosti.

   Prostredníctvom stmievača dokážu vo Vašom domove navodiť intímnu a pohodovú atmosféru. Na čítanie perfektne poslúži bočná tzv. čítacia lampa, ktorú má väčšina stojanových svietidiel. Výber stojanovej lampy by ste mali prispôsobiť štýlu miestnosti a existujúcemu nábytku, resp. zariadeniu.

   Stojanové svietidlo sa využíva najmä v obývačke a spálni. Obývačka si však vyžaduje niekoľko druhov svietidiel. Okrem centrálneho, väčšinou lustra, ktorý je doplnený o bodové svetlá alebo náladové stolové lampy sa často využívajú v miestnosti aj obľúbené LED pásiky na nábytku a nakoniec spomínaná stojaca lampa. Čo je ďalšia super výhoda, niektoré z nich sú dodávané dokonca aj s diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému si nastavíte intenzitu svietenia pokojne aj z pohovky. Vyberte si zo širokej ponuky exkluzívnych, moderných, ale aj neobvyklých svietidiel a premeňte svoj interiér na krásne a útulné miesto.