LUXERA stojanová lampa BAIKO 69021
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LUXERA stojanová lampa BAIKO 69021

Stojanová lampa, BAIKO 5xG9/33W , CHROME/CLEAR
308,34 € (s DPH) 308,34 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Stojanová lampa BAIKO 69021 LUXERA,Stojanové lampy

Rodina: baiko, Výška: 1750 mm, Farba: chrómová, Materiál: oceľ, Hĺbka: 300 mm, Výkon: 33 w, Typ zdroja: g9, Počet žiaroviek: 5, Šírka: 300 mm
LUXERA
69021
8585032215995
Tabuľka dát
Výška
1750 mm
Materiál
Oceľ
Rodina
BAIKO
Hĺbka
300 mm
Výkon
33 W
Typ zdroja
G9
Počet žiaroviek
5
Šírka
300 mm
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stojanové
Podľa typu
Stojanové
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
Chrómová

Stojanové lampy

   Stojanové svietidlá alebo tiež stojace lampy majú veľkú výhodu, že sa môžu premiestňovať podľa potreby po celej miestnosti a to vďaka tomu, že ich nie je potrebné upevňovať do podlahy, na ktorej sú len voľne položené. Tieto svietidlá majú podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a ten dodáva rovnováhu celej lampe. Stojanové svietidlá sa využívajú hlavne ako a dekoračné osvetlenie, na čítanie alebo na osvetlenie tmavých častí interiéru a zútulnené miestnosti.

   Prostredníctvom stmievača dokážu vo Vašom domove navodiť intímnu a pohodovú atmosféru. Na čítanie perfektne poslúži bočná tzv. čítacia lampa, ktorú má väčšina stojanových svietidiel. Výber stojanovej lampy by ste mali prispôsobiť štýlu miestnosti a existujúcemu nábytku, resp. zariadeniu.

   Stojanové svietidlo sa využíva najmä v obývačke a spálni. Obývačka si však vyžaduje niekoľko druhov svietidiel. Okrem centrálneho, väčšinou lustra, ktorý je doplnený o bodové svetlá alebo náladové stolové lampy sa často využívajú v miestnosti aj obľúbené LED pásiky na nábytku a nakoniec spomínaná stojaca lampa. Čo je ďalšia super výhoda, niektoré z nich sú dodávané dokonca aj s diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému si nastavíte intenzitu svietenia pokojne aj z pohovky. Vyberte si zo širokej ponuky exkluzívnych, moderných, ale aj neobvyklých svietidiel a premeňte svoj interiér na krásne a útulné miesto.