LUXERA závesné svietidlo EBONY 48002
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LUXERA závesné svietidlo EBONY 48002

Závesné svietidlo, EBONY 1xG9/33W, BLACK/FROSTED
74,81 € (s DPH) 62,34 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Závesné svietidlo EBONY 48002 LUXERA,Závesné svietidlá

Rodina: ebony, Výška: 1200 mm, Farba: chrómová, Materiál: oceľ, Hĺbka: 60 mm, Výkon: 33 w, Typ zdroja: g9, Počet žiaroviek: 1, Šírka: 60 mm
LUXERA
48002
8585032208461
Tabuľka dát
Výška
1200
Materiál
STEEL/GLASS
Rodina
EBONY
Hĺbka
60 mm
Výkon
33
Typ zdroja
G9
Počet žiaroviek
1
Šírka
60
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Závesné
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
CHROME-BLACK PAINTING/FROSTED
Počet žiariviek
1
Zdroj súčasťou balenia
0
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.