LUXERA závesné svietidlo PENELOPA 69039
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LUXERA závesné svietidlo PENELOPA 69039

Závesné svietidlo, PENELOPA 9xG4/20W, CHROME/CLEAR/FROSTED
370,01 € (s DPH) 308,34 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Závesné svietidlo PENELOPA 69039 LUXERA,Závesné svietidlá

Rodina: penelopa, Výška: 1000 mm, Farba: chrómová, Materiál: kov, Hĺbka: 460 mm, Výkon: 20 w, Typ zdroja: g4, Počet žiaroviek: 9, Šírka: 460 mm
LUXERA
69039
8585032219320
Tabuľka dát
Výška
1000
Materiál
METAL/GLASS
Rodina
PENELOPA
Hĺbka
460 mm
Výkon
20
Typ zdroja
G4
Počet žiaroviek
9
Šírka
460
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Závesné
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
CHROME/CLEAR/FROSTED
Počet žiariviek
9
Zdroj súčasťou balenia
0
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: