LUXERA závesné svietidlo POLAR 62404
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LUXERA závesné svietidlo POLAR 62404

Závesné svietidlo, POLAR LED/5W,3000K, ST.STEEL/CRYSTAL
55,01 € (s DPH) 45,84 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Závesné svietidlo POLAR 62404 LUXERA,Závesné svietidlá

Rodina: polar, Výška: 1100 mm, Farba: oceľová, Materiál: kov, Hĺbka: 150 mm, Výkon: 5 w, Typ zdroja: led, Počet žiaroviek: 0, Šírka: 150 mm
LUXERA
62404
8585032224621
Tabuľka dát
Výška
1100
Materiál
METAL/CRYSTAL
Rodina
POLAR
Hĺbka
150 mm
Výkon
5
Typ zdroja
LED
Počet žiaroviek
0
Šírka
150
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Závesné
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
CHROME/CLEAR
Počet žiariviek
0
Zdroj súčasťou balenia
0
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.