Nástenné svietidlo Nowodvorski 1339
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nástenné svietidlo Nowodvorski 1339

Interiérové svietidlá,Nástenné svietidlá
19,92 € (s DPH) 19,92 € (bez DPH)
block Dostupnosť info +421948197666

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Centrálne osvetlenie je na mieste, avšak stále to nie je to "pravé orechové" ? Stále v miestnosti nie je také osvetlenie, aké si predstavujete ? Siahnite po nástenných svietidlách, dodajú vám tú pravú mieru svetla a skvele doplnia interiér. Nástenné svietidlá radíme medzi doplnkové svietidlá. Tie majú za úlohu doplniť hlavné osvetlenie miestnosti a osvetlia len vybrané miesta, ako je čítací kútik, zaujímavý detail miestnosti či pracovný stôl.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Nástenné svietidlo Nowodvorski 1339 CANALINA Biela

Rodina: canalina, Výška: 9 cm, Farba: biela, Materiál: sklo, Výkon: 60 w, Pätica: e14, Krytie: ip 20, Napätie: 230 v, Šírka: 54 cm
Nowodvorski
1339
5903139133999
Tabuľka dát
Výška
9.00cm
Krytie
20
Materiál
Sklo
Výkon
60W
Počet žiaroviek
3
Napätie
230V
Šírka
54.00cm
Hrúbka
6.50cm
Pätica
E14
Farba
Biela

Nástenné svietidlo je podobného prevedenia ako stropnica, len je menšie alebo v polovičnom prevedení. Veľa krát možno preto stropnice umiestniť na bočnú stenu a alebo naopak umiestniť svietidlo na strop.

Centrálne svietidlo priamo vyžaduje doplnkové osvetlenie a k tomu sa viac ako hodia nástenné svietidlá. Svietidlo v prvom rade plní funkciu doplnkového osvetlenia, v druhom rade dopĺňajú dizajn vášho interiéru. Nástenné svietidlá nájdu svoje uplatnenie asi naozaj všade, záleží len na vás, do ktorej miestnosti práve osvetlenie potrebujete. Nástenné osvetlenie disponuje širokou škálou farebného prevedenia. Rovnako tak aj použitý materiál je naozaj rozmanitý. Stretnúť sa môžete s kovom, sklom, krištáľom, plastom, hliníkom a mnohými ďalšími. Povrchová úprava je najčastejšie z chrómu či niklu.

Svietidlo využijete kdekoľvek v interiéri, v obývačke, spálni, kuchyni, kúpeľni alebo detskej izbe. Tu všade možno Svietidlo umiestniť. Avšak v prípade detskej izby dajte pozor na výber materiálu. Ten by mal byť predovšetkým vysoko odolný voči akémukoľvek poškodeniu a pádu. Ďalej by potom mal spĺňať všetky bezpečnostné podmienky a atestácie. Svietidlo do detskej izby sa veľmi často zdobia rôzni rozprávkoví hrdinovia, zvieratká či veselé sfarbenie. Vaše ratolesti tak budú určite z nového svietidla doslova nadšené.

Nielen deti si však prídu na svoje pri výbere osvetlenie. V našej ponuke nájdete Svietidlo do každej miestnosti. Ak máte radi klasiku, určite si vyberiete z našej ponuky klasických nástenných svietidiel. Klasické svietidlá, rovnako tak ako každý typ svietidiel, je možné vhodne skombinovať s ostatnými svietidlami ako napríklad s lustrami. Klasické svietidlo môžete umiestniť snáď naozaj kamkoľvek, do ktorejkoľvek miestnosti.

Nowodvorski Lighting - spoločnosť riadená rodinnou tradíciou

Od roku 1994 vám poskytujeme sortiment najkvalitnejších žiaroviek, ktoré sú dokonalým doplnkom klasických a moderných interiérov.

V priebehu rokov sme sa z malej rodinnej spoločnosti s niekoľkými zamestnancami premenili na prosperujúcu spoločnosť, ktorá v súčasnosti zamestnáva vyše 360 ​​ľudí.

Postupom času sme však nezabudli na hodnoty, ktoré nás vedú od samého začiatku. Dôvera a väzby sú hodnoty, ktoré sú nám veľmi blízke, a preto je s nami väčšina našich zamestnancov už mnoho rokov a ich vedomosti, skúsenosti, usilovnosť a profesionalita sú základnými faktormi ovplyvňujúcimi úspech značky Nowodvorski Lighting.

O našej ponuke.

Dbáme na to, aby sme sledovali trendy a neustále hľadali nové riešenia. Vďaka tomu sa kolekcie osvetlenia Nowodvorski Lighting vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale aj bohatosťou návrhov, ktoré poskytujú neobmedzené možnosti usporiadania.

V našej ponuke nájdete viac ako 1,5 tisíc modelov žiaroviek. V záujme uspokojenia širokej škály potrieb z hľadiska dizajnu a funkčnosti svietidiel sa náš sortiment neustále mení.

Ponuka Nowodvorski Lighting obsahuje nasledujúce skupiny výrobkov:

  • moderný
  • Spotlights
  • Ohýbané sklenené žiarovky
  • klasický
  • deti
  • kúpeľňa
  • vonkajšie

Spoločnosť Nowodvorski Lighting má dva výrobné závody s celkovou rozlohou 15.000 m2 a v súčasnosti stavia nový výškový sklad s rozlohou 4 500 m2 s navrhnutým poloautomatickým procesom vyberania objednávok a najnovšou generáciou WMS. Toto nové logistické centrum bolo spustené v septembri 2017. Výrobné závody sú vybavené najmodernejším systémom strojov a počítačom riadených zariadení (CNC), potrebných v našej špecialite. Patria sem: vstrekovacie stroje na vstrekovanie plastov, rotačné formovacie stroje na plasty, ohýbačky, rezačky rúr a drôtov, automatické dierovacie stroje s revolverom, poloautomatické ohraňovací lisy, automatické spriadacie stroje na plechy alebo automatické rezacie plotry na rezanie tienidiel. Vo výstavbe je tiež nová, plne automatická elektrostatická lakovňa s kapacitou desiatok tisíc komponentov za deň, ktorá bude uvedená do prevádzky v júli 2017. Aby sme zachovali kontinuitu dodávok a možnosť rýchlej reakcie na objednávky zákazníkov, máme v našich skladoch komponentov desiatky tisíc rôznych častí a komponentov potrebných pre efektívnu prevádzku. , Priemerná denná výroba Nowodvorski Lighting je viac ako 5 000 svietidiel, čo nám v roku 2016 umožnilo získať výsledok viac ako 1,2 milióna predaných kusov.

Štruktúra predaja.

Nowodvorski Lighting je poľská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Snažíme sa však sprístupniť naše výrobky v mnohých ďalších krajinách sveta. Vyvážame do viac ako 50 krajín. Patria sem: Arménsko, Rakúsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Česká republika, Dominika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Španielsko, Holandsko, Írsko, Island, Izrael, Katar, Kazachstan. , Kirgizsko, Kosovo, Libanon, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Nigéria, Nórsko, Rusko, Rumunsko, Tunisko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švajčiarsko, Švédsko, Ukrajina, Maďarsko, Spojené kráľovstvo, Taliansko a Spojené arabské emiráty. Emirates. Vývoz predstavuje viac ako 50% nášho predaja. Máme tiež 14 rokov skúseností v priamej spolupráci so sieťami pre kutilov. V Poľsku a niektorých európskych krajinách dodávame výrobky klientom ako Castorama, Obi alebo Black Red White. Okrem toho sú našimi klientmi distribútori, veľkoobchodníci, špecializované obchody, obchody online a zásielkové služby, ako aj vývojári v Poľsku a 45 ďalších krajinách.

Nowodvorski Lighting

Zakład produkcyjny w Siemianowicach Śląskich