Nowodvorski HALO 8195
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nowodvorski HALO 8195

24,08 € (s DPH) 24,08 € (bez DPH)
check Skladom - doručenie do 5-14 dní

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Nowodvorski
8195
12.70 cm
12.70 cm
12.70 cm
2023-09-01
5903139819596
Tabuľka dát
Výška
12.7cm
Krytie
IP20
Materiál
lakovaná oceľ,plast ABS
Rodina
HALO
Počet žiaroviek
1
Váha
0.750
Šírka
12.7cm
Napätie
230V
Výkon
10W
Pätica
GU10
Farba
biela,čierna,priehľadná

Nowodvorski Lighting - spoločnosť riadená rodinnou tradíciou

Od roku 1994 vám poskytujeme sortiment najkvalitnejších žiaroviek, ktoré sú dokonalým doplnkom klasických a moderných interiérov.

V priebehu rokov sme sa z malej rodinnej spoločnosti s niekoľkými zamestnancami premenili na prosperujúcu spoločnosť, ktorá v súčasnosti zamestnáva vyše 360 ​​ľudí.

Postupom času sme však nezabudli na hodnoty, ktoré nás vedú od samého začiatku. Dôvera a väzby sú hodnoty, ktoré sú nám veľmi blízke, a preto je s nami väčšina našich zamestnancov už mnoho rokov a ich vedomosti, skúsenosti, usilovnosť a profesionalita sú základnými faktormi ovplyvňujúcimi úspech značky Nowodvorski Lighting.

O našej ponuke.

Dbáme na to, aby sme sledovali trendy a neustále hľadali nové riešenia. Vďaka tomu sa kolekcie osvetlenia Nowodvorski Lighting vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale aj bohatosťou návrhov, ktoré poskytujú neobmedzené možnosti usporiadania.

V našej ponuke nájdete viac ako 1,5 tisíc modelov žiaroviek. V záujme uspokojenia širokej škály potrieb z hľadiska dizajnu a funkčnosti svietidiel sa náš sortiment neustále mení.

Ponuka Nowodvorski Lighting obsahuje nasledujúce skupiny výrobkov:

  • moderný
  • Spotlights
  • Ohýbané sklenené žiarovky
  • klasický
  • deti
  • kúpeľňa
  • vonkajšie

Spoločnosť Nowodvorski Lighting má dva výrobné závody s celkovou rozlohou 15.000 m2 a v súčasnosti stavia nový výškový sklad s rozlohou 4 500 m2 s navrhnutým poloautomatickým procesom vyberania objednávok a najnovšou generáciou WMS. Toto nové logistické centrum bolo spustené v septembri 2017. Výrobné závody sú vybavené najmodernejším systémom strojov a počítačom riadených zariadení (CNC), potrebných v našej špecialite. Patria sem: vstrekovacie stroje na vstrekovanie plastov, rotačné formovacie stroje na plasty, ohýbačky, rezačky rúr a drôtov, automatické dierovacie stroje s revolverom, poloautomatické ohraňovací lisy, automatické spriadacie stroje na plechy alebo automatické rezacie plotry na rezanie tienidiel. Vo výstavbe je tiež nová, plne automatická elektrostatická lakovňa s kapacitou desiatok tisíc komponentov za deň, ktorá bude uvedená do prevádzky v júli 2017. Aby sme zachovali kontinuitu dodávok a možnosť rýchlej reakcie na objednávky zákazníkov, máme v našich skladoch komponentov desiatky tisíc rôznych častí a komponentov potrebných pre efektívnu prevádzku. , Priemerná denná výroba Nowodvorski Lighting je viac ako 5 000 svietidiel, čo nám v roku 2016 umožnilo získať výsledok viac ako 1,2 milióna predaných kusov.

Štruktúra predaja.

Nowodvorski Lighting je poľská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Snažíme sa však sprístupniť naše výrobky v mnohých ďalších krajinách sveta. Vyvážame do viac ako 50 krajín. Patria sem: Arménsko, Rakúsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Česká republika, Dominika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Španielsko, Holandsko, Írsko, Island, Izrael, Katar, Kazachstan. , Kirgizsko, Kosovo, Libanon, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Nigéria, Nórsko, Rusko, Rumunsko, Tunisko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švajčiarsko, Švédsko, Ukrajina, Maďarsko, Spojené kráľovstvo, Taliansko a Spojené arabské emiráty. Emirates. Vývoz predstavuje viac ako 50% nášho predaja. Máme tiež 14 rokov skúseností v priamej spolupráci so sieťami pre kutilov. V Poľsku a niektorých európskych krajinách dodávame výrobky klientom ako Castorama, Obi alebo Black Red White. Okrem toho sú našimi klientmi distribútori, veľkoobchodníci, špecializované obchody, obchody online a zásielkové služby, ako aj vývojári v Poľsku a 45 ďalších krajinách.

Nowodvorski Lighting

Zakład produkcyjny w Siemianowicach Śląskich