Nowodvorski záves na lištový systém profiLE POWER SUPPLY KIT 9237 9237
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nowodvorski záves na lištový systém profiLE POWER SUPPLY KIT 9237 9237

Lištový systém,

14,92 € (s DPH) 14,92 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 2 týždňov

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Záves na lištový systém PROFILE POWER SUPPLY KIT 9237 PROFILE Biela

Rodina: profile, Farba: biela, Materiál: lakovaná oceľ, Výkon: nemá, Pätica: nemá, Krytie: ip 20, Napätie: 230 v

Nowodvorski
9237
5903139923798
Tabuľka dát
Výška
150.00
150.00cm
Krytie
20
IP 20
Materiál
Lakovaná Oceľ
Rodina
PROFILE
Napätie
230V
Šírka
8.00cm
80cm
Doba dodania
Do 2 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Spoty
Interiér / Exteriér
Interiér
Pätica
nemá
Farba
Biela

Stojanové lampy

   Stojanové svietidlá alebo tiež stojace lampy majú veľkú výhodu, že sa môžu premiestňovať podľa potreby po celej miestnosti a to vďaka tomu, že ich nie je potrebné upevňovať do podlahy, na ktorej sú len voľne položené. Tieto svietidlá majú podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a ten dodáva rovnováhu celej lampe. Stojanové svietidlá sa využívajú hlavne ako a dekoračné osvetlenie, na čítanie alebo na osvetlenie tmavých častí interiéru a zútulnené miestnosti.

   Prostredníctvom stmievača dokážu vo Vašom domove navodiť intímnu a pohodovú atmosféru. Na čítanie perfektne poslúži bočná tzv. čítacia lampa, ktorú má väčšina stojanových svietidiel. Výber stojanovej lampy by ste mali prispôsobiť štýlu miestnosti a existujúcemu nábytku, resp. zariadeniu.

   Stojanové svietidlo sa využíva najmä v obývačke a spálni. Obývačka si však vyžaduje niekoľko druhov svietidiel. Okrem centrálneho, väčšinou lustra, ktorý je doplnený o bodové svetlá alebo náladové stolové lampy sa často využívajú v miestnosti aj obľúbené LED pásiky na nábytku a nakoniec spomínaná stojaca lampa. Čo je ďalšia super výhoda, niektoré z nich sú dodávané dokonca aj s diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému si nastavíte intenzitu svietenia pokojne aj z pohovky. Vyberte si zo širokej ponuky exkluzívnych, moderných, ale aj neobvyklých svietidiel a premeňte svoj interiér na krásne a útulné miesto.

Nowodvorski Lighting - spoločnosť riadená rodinnou tradíciou

Od roku 1994 vám poskytujeme sortiment najkvalitnejších žiaroviek, ktoré sú dokonalým doplnkom klasických a moderných interiérov.

V priebehu rokov sme sa z malej rodinnej spoločnosti s niekoľkými zamestnancami premenili na prosperujúcu spoločnosť, ktorá v súčasnosti zamestnáva vyše 360 ​​ľudí.

Postupom času sme však nezabudli na hodnoty, ktoré nás vedú od samého začiatku. Dôvera a väzby sú hodnoty, ktoré sú nám veľmi blízke, a preto je s nami väčšina našich zamestnancov už mnoho rokov a ich vedomosti, skúsenosti, usilovnosť a profesionalita sú základnými faktormi ovplyvňujúcimi úspech značky Nowodvorski Lighting.

O našej ponuke.

Dbáme na to, aby sme sledovali trendy a neustále hľadali nové riešenia. Vďaka tomu sa kolekcie osvetlenia Nowodvorski Lighting vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale aj bohatosťou návrhov, ktoré poskytujú neobmedzené možnosti usporiadania.

V našej ponuke nájdete viac ako 1,5 tisíc modelov žiaroviek. V záujme uspokojenia širokej škály potrieb z hľadiska dizajnu a funkčnosti svietidiel sa náš sortiment neustále mení.

Ponuka Nowodvorski Lighting obsahuje nasledujúce skupiny výrobkov:

  • moderný
  • Spotlights
  • Ohýbané sklenené žiarovky
  • klasický
  • deti
  • kúpeľňa
  • vonkajšie

Spoločnosť Nowodvorski Lighting má dva výrobné závody s celkovou rozlohou 15.000 m2 a v súčasnosti stavia nový výškový sklad s rozlohou 4 500 m2 s navrhnutým poloautomatickým procesom vyberania objednávok a najnovšou generáciou WMS. Toto nové logistické centrum bolo spustené v septembri 2017. Výrobné závody sú vybavené najmodernejším systémom strojov a počítačom riadených zariadení (CNC), potrebných v našej špecialite. Patria sem: vstrekovacie stroje na vstrekovanie plastov, rotačné formovacie stroje na plasty, ohýbačky, rezačky rúr a drôtov, automatické dierovacie stroje s revolverom, poloautomatické ohraňovací lisy, automatické spriadacie stroje na plechy alebo automatické rezacie plotry na rezanie tienidiel. Vo výstavbe je tiež nová, plne automatická elektrostatická lakovňa s kapacitou desiatok tisíc komponentov za deň, ktorá bude uvedená do prevádzky v júli 2017. Aby sme zachovali kontinuitu dodávok a možnosť rýchlej reakcie na objednávky zákazníkov, máme v našich skladoch komponentov desiatky tisíc rôznych častí a komponentov potrebných pre efektívnu prevádzku. , Priemerná denná výroba Nowodvorski Lighting je viac ako 5 000 svietidiel, čo nám v roku 2016 umožnilo získať výsledok viac ako 1,2 milióna predaných kusov.

Štruktúra predaja.

Nowodvorski Lighting je poľská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Snažíme sa však sprístupniť naše výrobky v mnohých ďalších krajinách sveta. Vyvážame do viac ako 50 krajín. Patria sem: Arménsko, Rakúsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Česká republika, Dominika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Španielsko, Holandsko, Írsko, Island, Izrael, Katar, Kazachstan. , Kirgizsko, Kosovo, Libanon, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Nigéria, Nórsko, Rusko, Rumunsko, Tunisko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švajčiarsko, Švédsko, Ukrajina, Maďarsko, Spojené kráľovstvo, Taliansko a Spojené arabské emiráty. Emirates. Vývoz predstavuje viac ako 50% nášho predaja. Máme tiež 14 rokov skúseností v priamej spolupráci so sieťami pre kutilov. V Poľsku a niektorých európskych krajinách dodávame výrobky klientom ako Castorama, Obi alebo Black Red White. Okrem toho sú našimi klientmi distribútori, veľkoobchodníci, špecializované obchody, obchody online a zásielkové služby, ako aj vývojári v Poľsku a 45 ďalších krajinách.

Nowodvorski Lighting

Zakład produkcyjny w Siemianowicach Śląskich