PEARL 2xG925W IP44 CHROME PREZENT - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-49% Novinka

PEARL 2xG925W IP44 CHROME

Kúpeľňové Svietidlo, PEARL 2xG9/25W,IP44, CHROME
20,42 € (s DPH)40,04 €-49% 20,42 € (bez DPH)
check Skladom

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Svietidlá do kúpeľne by nemali byť príliš veľké a nemali by ani príliš presahovať do priestoru, aby Vám zbytočne nezaberali miesto v kúpeľni. Kvôli vlhkému prostrediu sú na tieto svietidlá kladené vyššie nároky ako na svietidlá v ostatných miestnostiach. Musia mať totiž kvôli bezpečnosti dostatočné IP krytie, to znamená vyššiu ochranu voči vlhkosti a vode.

Popis

Kúpeľňové Svietidlo, PEARL 2xG9/25W,IP44, CHROME

,Vlastnosti produktu: Výrobca - PREZENT, Materiál - Kov / Sklo, Výška - 150 mm, Počet žiaroviek - 2 ks, Pätica - G9, Šírka - 400 mm, Farba - Chrómová / Biela, Rodina - PEARL, Výkon - 25 W, Výpredaj

Tabuľka dát

PREZENT
8013
8585032205439
Tabuľka dát
Rodina
PEARL
Výška
150 mm
Farba
Chrómová
Materiál
Kov
Výkon
25 W
Typ zdroja
G9
Počet žiaroviek
2
Šírka
400 mm

Výrobca Prezent

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

chat Komentáre (0)