Pracovná stolná lampa Globo 58201G Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Pracovná stolná lampa Globo 58201G

Stolné svietidlo Cosmo od firmy Globo s ohybným krkom. Lampa je zhotovená z plastu a kovu vo funkčnom dizajne s odkladacím priestorom. Svietidlo je predstavené v piatich farbách a obsahuje LED svetelný zdroj. . Farba: Sivá Energetická trieda: A IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Kov, Plast Napätie: 230V Podľa miestnosti: Kancelária Rozmery: 250 x 490 mm Svetelný zdroj: LED 6W, 350 LM, 4000K, incl. Technológia: LED.
14,99 € (s DPH) 14,99 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Popis

Stolné svietidlo Cosmo od firmy Globo s ohybným krkom. Lampa je zhotovená z plastu a kovu vo funkčnom dizajne s odkladacím priestorom. Svietidlo je predstavené v piatich farbách a obsahuje LED svetelný zdroj.

.
@Farba:Sivá
Energetická trieda:A
IP krytie:IP20
Výrobca (Značka):Globo
Materiál:Kov, Plast
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Kancelária
Rozmery:250 x 490 mm
Svetelný zdroj:LED 6W, 350 LM, 4000K, incl.
Technológia:LED

Tabuľka dát

Globo
58201G_globo
9007371379620
Tabuľka dát
Farba
sivá
Materiál
Kov Plast
Energetická trieda
A
Krytie
IP 20
Napätie
230V
Výrobca
Globo
Rozmery
250 x 490 mm
Svetelný zdroj
LED 6W 350 LM 4000K incl
Technológia
LED

GLOBO

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

Katalóg Globo

chat Komentáre (0)