PREZENT prisadené svietidlo stropnica BRICK 2026
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PREZENT prisadené svietidlo stropnica BRICK 2026

Prisadené svietidlo stropnica, BRICK, 4xG9/33W,N.SATIN/CHROME/MATT
49,80 € (s DPH) 41,50 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Prisadené svietidlo stropnica BRICK 2026 PREZENT,Svietidlá prisadené

Rodina: brick, Výška: 220 mm, Farba: nikel, Materiál: kov, Hĺbka: 75 mm, Výkon: 33 w, Typ zdroja: g9, Počet žiaroviek: 4, Šírka: 220 mm
PREZENT
2026
8586007081867
Tabuľka dát
Výška
220
Materiál
METAL/GLASS
Rodina
BRICK
Hĺbka
75 mm
Výkon
33
Typ zdroja
G9
Počet žiaroviek
4
Šírka
220
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Prisadené / Stropnice
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
NICKEL SATIN/CHROME/MATT
Počet žiariviek
4
Zdroj súčasťou balenia
0

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.