PREZENT prisadené svietidlo stropnica NIZZA 66207
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PREZENT prisadené svietidlo stropnica NIZZA 66207

Prisadené svietidlo stropnica, NIZZA 2xE27/60W,WHITE NS/OPAL
93,00 € (s DPH) 77,50 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Prisadené svietidlo stropnica NIZZA 66207 PREZENT,Svietidlá prisadené

Rodina: nizza, Výška: 330 mm, Farba: biela, Materiál: kov, Hĺbka: 80 mm, Výkon: 60 w, Typ zdroja: e27, Počet žiaroviek: 2, Šírka: 330 mm
PREZENT
66207
8585032217692
Tabuľka dát
Výška
330
Materiál
METAL/GLASS
Rodina
NIZZA
Hĺbka
80 mm
Výkon
60
Typ zdroja
E27
Počet žiaroviek
2
Šírka
330
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Prisadené / Stropnice
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
WHITE NICKEL SATIN/OPAL
Počet žiariviek
2
Zdroj súčasťou balenia
0

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.