PREZENT prisadené svietidlo stropnica OFINNA 62200
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PREZENT prisadené svietidlo stropnica OFINNA 62200

Prisadené svietidlo stropnica, OFINNA LED/36W,4000K, CHROME/WHITE
90,00 € (s DPH) 75,00 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Prisadené svietidlo stropnica OFINNA 62200 PREZENT,Svietidlá prisadené

Rodina: ofinna, Výška: 91 mm, Farba: chrómová, Materiál: kov, Hĺbka: 35 mm, Výkon: 36 w, Typ zdroja: led, Počet žiaroviek: 0, Šírka: 1200 mm
PREZENT
62200
8585032224584
Tabuľka dát
Výška
91
Materiál
METAL/PC
Rodina
OFINNA
Hĺbka
35 mm
Výkon
36
Typ zdroja
LED
Počet žiaroviek
0
Šírka
1200
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Prisadené / Stropnice
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
chrome/white
Počet žiariviek
0
Zdroj súčasťou balenia
0

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.