PREZENT prisadené svietidlo stropnica SENZA 64369
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PREZENT prisadené svietidlo stropnica SENZA 64369

Prisadené svietidlo stropnica, SENZA 1xE27/60W, CHROME/WHITE, CEILING
127,01 € (s DPH) 105,84 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Prisadené svietidlo stropnica SENZA 64369 PREZENT,Svietidlá prisadené

Rodina: senza, Výška: 400 mm, Farba: chrómová, Materiál: kov, Hĺbka: 250 mm, Výkon: 60 w, Typ zdroja: e27, Počet žiaroviek: 1, Šírka: 400 mm
PREZENT
64369
8585032224867
Tabuľka dát
Výška
400
Materiál
METAL/ACRYLIC/GLASS
Rodina
SENZA
Hĺbka
250 mm
Výkon
60
Typ zdroja
E27
Počet žiaroviek
1
Šírka
400
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Prisadené / Stropnice
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
CHROME/CHROMER/WHITE
Počet žiariviek
1
Zdroj súčasťou balenia
0

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.