PREZENT prisadené svietidlo stropnica TAURO 25102
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-41,81%

PREZENT prisadené svietidlo stropnica TAURO 25102

Prisadené svietidlo stropnica, TAURO 2xG9/33W, CHROME
26,67 € (s DPH) 45,83 € -41,81% 22,22 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Prisadené svietidlo stropnica TAURO 25102 PREZENT,Svietidlá prisadené

Rodina: tauro, Výška: 320 mm, Farba: chrómová, Materiál: kov, Hĺbka: 110 mm, Výkon: 33 w, Typ zdroja: g9, Počet žiaroviek: 2, Šírka: 320 mm
PREZENT
25102
8585032218996
Tabuľka dát
Výška
320
Materiál
METAL/GLASS
Rodina
TAURO
Hĺbka
110 mm
Výkon
33
Typ zdroja
G9
Počet žiaroviek
2
Šírka
320
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Prisadené / Stropnice
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
CHROME/CLEAR
Počet žiariviek
2
Zdroj súčasťou balenia
0

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.