PREZENT prisadené svietidlo stropnica ZAFIRA 12067
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-70,32%

PREZENT prisadené svietidlo stropnica ZAFIRA 12067

Prisadené svietidlo stropnica, ZAFIRA 2xG9/33W, NS-CHROME/CLEAR
13,00 € (s DPH) 43,80 € -70,32% 10,83 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Prisadené svietidlo stropnica ZAFIRA 12067 PREZENT,Svietidlá prisadené

Rodina: zafira, Výška: 100 mm, Farba: nikel, Materiál: kov, Výkon: 33 w, Typ zdroja: g9, Počet žiaroviek: 2, Šírka: 300 mm
PREZENT
12067
8585032210150
Tabuľka dát
Výška
100 mm
Materiál
Kov
Rodina
ZAFIRA
Výkon
33 W
Typ zdroja
G9
Počet žiaroviek
2
Šírka
300 mm
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Prisadené / Stropnice
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
Nikel

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.