PREZENT stolná lampa TIFFANY 101
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PREZENT stolná lampa TIFFANY 101

Stolná lampa, TIFFANY 1xE14/40W, TABLE
100,10 € (s DPH) 83,42 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Stolná lampa TIFFANY 101 PREZENT,Stolné lampy

Rodina: tiffany, Výška: 355 mm, Farba: hnedá, Materiál: kov, Hĺbka: 200 mm, Výkon: 40 w, Typ zdroja: e14, Počet žiaroviek: 1, Šírka: 200 mm
PREZENT
101
8585032218255
Tabuľka dát
Výška
380
Materiál
METAL/GLASS
Rodina
TIFFANY
Hĺbka
200 mm
Výkon
40
Typ zdroja
E14
Počet žiaroviek
1
Šírka
200
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stolné
Podľa typu
Stolné
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
ANTIQUE BROWN/TIFFANY
Počet žiariviek
1
Zdroj súčasťou balenia
0

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.

Séria Tiffany, Vám ponúka svietidlo,so skvelým skleneným tienidlom,so vzormi a rôznymi farbami,ktoré vytvárajú jeho jedinečný dizajn. Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo .Svietidlá z tejto série, sú dostupné v rôznych veľkostiach a variantách.