PREZENT stolná lampa TIFFANY 82
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PREZENT stolná lampa TIFFANY 82

Stolná lampa, TIFFANY 1xE27/60W,TABLE BIG
190,31 € (s DPH) 158,59 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 3 dní

Stolná lampa TIFFANY 82 PREZENT,Stolné lampy

Rodina: tiffany, Výška: 490 mm, Farba: hnedá, Materiál: kov, Hĺbka: 310 mm, Výkon: 60 w, Typ zdroja: e27, Počet žiaroviek: 1, Šírka: 310 mm
PREZENT
82
8585032200663
Tabuľka dát
Výška
490
Materiál
METAL/GLASS
Rodina
TIFFANY
Hĺbka
310 mm
Výkon
60
Typ zdroja
E27
Počet žiaroviek
1
Šírka
300
Doba dodania
Do 3 dní
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stolné
Podľa typu
Stolné
Interiér / Exteriér
Interiér
Farba
ANTIQUE BROWN/TIFFANY
Počet žiariviek
1
Zdroj súčasťou balenia
0

PREZENT funkčný a moderný dizajn svietidiel za najlepšiu cenu Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov od špecializovaných predajcov až po supermarkety. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý. Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie. Charakteristickou črtou je dôraz na veľmi dobrú kvalitu pri zachovaní najvýhodnejšej ceny. Praktické a úžitkové svietidlá vkusne a štýlovo dotvoria interiér mladej i staršej domácnosti. Vďaka svojej ekonomickej prijateľnosti sa značka PREZENT často presadzuje aj popri drahších dizajnérskych svietidlách ako doplnkové osvetlenie miestností.

Séria Tiffany, Vám ponúka svietidlo,so skvelým skleneným tienidlom,so vzormi a rôznymi farbami,ktoré vytvárajú jeho jedinečný dizajn. Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo .Svietidlá z tejto série, sú dostupné v rôznych veľkostiach a variantách.