Stojanová lampa Searchlight EU1285 Searchlight - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Searchlight stojanová lampa EU1285

Stojanové lampy Searchlight EU1285_searchlight
242,00 € (s DPH) 201,67 € (bez DPH)
block Dostupnosť info +421948197666

Toto biele lícované svietidlo s tienidlom z opálového skla vyzerá úžasne na strope každej modernej kúpeľne. Svetlo má priemer 28 cm a vytvára jemné svetelné efekty pre atmosféru pokoja. Sklenená kupola z opálu vyzerá moderne a štýlovo vo dne aj v noci. A táto zarážka je v krytí IP44 a je plne chránená proti striekajúcej vode.
Searchlight
EU1285
5013874369987
Tabuľka dát
Krytie
IP 20
Rodina
Dragonfly
Doba dodania
Do 2 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stojanové
Podľa typu
Stojanové
Interiér / Exteriér
Interiér

Stojanové lampy

   Stojanové svietidlá alebo tiež stojace lampy majú veľkú výhodu, že sa môžu premiestňovať podľa potreby po celej miestnosti a to vďaka tomu, že ich nie je potrebné upevňovať do podlahy, na ktorej sú len voľne položené. Tieto svietidlá majú podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a ten dodáva rovnováhu celej lampe. Stojanové svietidlá sa využívajú hlavne ako a dekoračné osvetlenie, na čítanie alebo na osvetlenie tmavých častí interiéru a zútulnené miestnosti.

   Prostredníctvom stmievača dokážu vo Vašom domove navodiť intímnu a pohodovú atmosféru. Na čítanie perfektne poslúži bočná tzv. čítacia lampa, ktorú má väčšina stojanových svietidiel. Výber stojanovej lampy by ste mali prispôsobiť štýlu miestnosti a existujúcemu nábytku, resp. zariadeniu.

   Stojanové svietidlo sa využíva najmä v obývačke a spálni. Obývačka si však vyžaduje niekoľko druhov svietidiel. Okrem centrálneho, väčšinou lustra, ktorý je doplnený o bodové svetlá alebo náladové stolové lampy sa často využívajú v miestnosti aj obľúbené LED pásiky na nábytku a nakoniec spomínaná stojaca lampa. Čo je ďalšia super výhoda, niektoré z nich sú dodávané dokonca aj s diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému si nastavíte intenzitu svietenia pokojne aj z pohovky. Vyberte si zo širokej ponuky exkluzívnych, moderných, ale aj neobvyklých svietidiel a premeňte svoj interiér na krásne a útulné miesto.