Závesné svietidlo WINDSOR 3778-8AB Searchlight - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Searchlight závesné svietidlo WINDSOR 3778-8AB

Závesné svietidlá Searchlight 3778-8AB_searchlight
290,00 € (s DPH) 241,67 € (bez DPH)
block Dostupnosť info +421948197666
Kombinácie produktu

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Toto svetlé svietidlo Zanzibar Black 6 so zdobeným krúteným stĺpom je skvelým stredobodom každého tradične zariadeného domu. Kovanie z tepaného železa má zložitý krútený kov nad a pod stredom stĺpu s krásnymi zakrivenými kovovými ramenami a šiestimi svietidlami v štýle sviečok. A zavesenie reťaze je možné prispôsobiť vašej vlastnej výške stropu.
Searchlight
3778-8AB
5013874360977
Tabuľka dát
Krytie
IP 20
Rodina
Windsor
Doba dodania
Do 2 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Závesné
Interiér / Exteriér
Interiér
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.