Štipcová stolná lampa Globo 24122K Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Štipcová stolná lampa Globo 24122K

Stolové svietidlo, štipcové, kov chróm, kov nikel matný, akryl satinovaný, flexi, kábel 1,50m, vypínač, DxŠxV: 295x80x440, vrátane 1xLED 5W 11V, 350lm, 3000K.
19,99 € (s DPH) 19,99 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Štipcová stolná lampa Globo 24122K, Štipcové lampy stolné

, Stolné svietidlo Deniz od firmy Globo flexibilným krkom. Lampa je zhotovená z kovu a akrylu v chróme a nikle v stolnom a štipcovom prevedení. Svietidlo obsahuje LED svetelný zdroj. . @Farba: Chróm, Nikel Energetická trieda: A+ IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Akryl, M2, Spálňa Rozmery: 295 x 440 mm Svetelný zdroj: LED 5W, 350 LM, 3000K, incl. Technológia: LED.
Globo
24122K_globo
9007371314072
Tabuľka dát
Farba
Chróm Nikel
Materiál
Akryl Kov
Energetická trieda
A+
Krytie
IP 20
Napätie
230V
Doba dodania
Do 3 dní
Výrobca
Globo
Rozmery
295 x 440 mm
Svetelný zdroj
LED 5W 350 LM 3000K incl
Technológia
LED
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Pdľa typu
Štipcové lampy

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka