Stropné bodové svietidlo spot Nowodvorski 6498
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Stropné bodové svietidlo spot Nowodvorski 6498

Interiérové svietidlá,Dizajnové svietidlá,Závesné svietidlá
132,50 € (s DPH) 132,50 € (bez DPH)
check Skladom - Doručenie do 2 týždňov

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Stropné bodové svietidlo spot Nowodvorski 6498 EYE Grafitová

Rodina: eye, Výška: 56 cm, Farba: grafitová, Materiál: lakovaná oceľ, Výkon: 35 w, Pätica: gu10, Krytie: ip 20, Napätie: 230 v, Šírka: 205 cm
Nowodvorski
6498
5903139649896
Tabuľka dát
Výška
56.00cm
Krytie
20
Materiál
Lakovaná Oceľ
Výkon
35W
Počet žiaroviek
6
Napätie
230V
Šírka
205.00cm
Pätica
GU10
Farba
Grafitová
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

Nowodvorski Lighting - spoločnosť riadená rodinnou tradíciou

Od roku 1994 vám poskytujeme sortiment najkvalitnejších žiaroviek, ktoré sú dokonalým doplnkom klasických a moderných interiérov.

V priebehu rokov sme sa z malej rodinnej spoločnosti s niekoľkými zamestnancami premenili na prosperujúcu spoločnosť, ktorá v súčasnosti zamestnáva vyše 360 ​​ľudí.

Postupom času sme však nezabudli na hodnoty, ktoré nás vedú od samého začiatku. Dôvera a väzby sú hodnoty, ktoré sú nám veľmi blízke, a preto je s nami väčšina našich zamestnancov už mnoho rokov a ich vedomosti, skúsenosti, usilovnosť a profesionalita sú základnými faktormi ovplyvňujúcimi úspech značky Nowodvorski Lighting.

O našej ponuke.

Dbáme na to, aby sme sledovali trendy a neustále hľadali nové riešenia. Vďaka tomu sa kolekcie osvetlenia Nowodvorski Lighting vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale aj bohatosťou návrhov, ktoré poskytujú neobmedzené možnosti usporiadania.

V našej ponuke nájdete viac ako 1,5 tisíc modelov žiaroviek. V záujme uspokojenia širokej škály potrieb z hľadiska dizajnu a funkčnosti svietidiel sa náš sortiment neustále mení.

Ponuka Nowodvorski Lighting obsahuje nasledujúce skupiny výrobkov:

  • moderný
  • Spotlights
  • Ohýbané sklenené žiarovky
  • klasický
  • deti
  • kúpeľňa
  • vonkajšie

Spoločnosť Nowodvorski Lighting má dva výrobné závody s celkovou rozlohou 15.000 m2 a v súčasnosti stavia nový výškový sklad s rozlohou 4 500 m2 s navrhnutým poloautomatickým procesom vyberania objednávok a najnovšou generáciou WMS. Toto nové logistické centrum bolo spustené v septembri 2017. Výrobné závody sú vybavené najmodernejším systémom strojov a počítačom riadených zariadení (CNC), potrebných v našej špecialite. Patria sem: vstrekovacie stroje na vstrekovanie plastov, rotačné formovacie stroje na plasty, ohýbačky, rezačky rúr a drôtov, automatické dierovacie stroje s revolverom, poloautomatické ohraňovací lisy, automatické spriadacie stroje na plechy alebo automatické rezacie plotry na rezanie tienidiel. Vo výstavbe je tiež nová, plne automatická elektrostatická lakovňa s kapacitou desiatok tisíc komponentov za deň, ktorá bude uvedená do prevádzky v júli 2017. Aby sme zachovali kontinuitu dodávok a možnosť rýchlej reakcie na objednávky zákazníkov, máme v našich skladoch komponentov desiatky tisíc rôznych častí a komponentov potrebných pre efektívnu prevádzku. , Priemerná denná výroba Nowodvorski Lighting je viac ako 5 000 svietidiel, čo nám v roku 2016 umožnilo získať výsledok viac ako 1,2 milióna predaných kusov.

Štruktúra predaja.

Nowodvorski Lighting je poľská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Snažíme sa však sprístupniť naše výrobky v mnohých ďalších krajinách sveta. Vyvážame do viac ako 50 krajín. Patria sem: Arménsko, Rakúsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Česká republika, Dominika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Španielsko, Holandsko, Írsko, Island, Izrael, Katar, Kazachstan. , Kirgizsko, Kosovo, Libanon, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Nigéria, Nórsko, Rusko, Rumunsko, Tunisko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švajčiarsko, Švédsko, Ukrajina, Maďarsko, Spojené kráľovstvo, Taliansko a Spojené arabské emiráty. Emirates. Vývoz predstavuje viac ako 50% nášho predaja. Máme tiež 14 rokov skúseností v priamej spolupráci so sieťami pre kutilov. V Poľsku a niektorých európskych krajinách dodávame výrobky klientom ako Castorama, Obi alebo Black Red White. Okrem toho sú našimi klientmi distribútori, veľkoobchodníci, špecializované obchody, obchody online a zásielkové služby, ako aj vývojári v Poľsku a 45 ďalších krajinách.

Nowodvorski Lighting

Zakład produkcyjny w Siemianowicach Śląskich