Exteriérové stropné svietidlo Rabalux 8377 Rabalux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj! -17,49 €

Stropné exteriérové svietidlo Madrid 8377 Rabalux

Exteriérové Stropné svietidlá 8377_rabalux
40,84 € (s DPH)58,33 €- 17,49 € 40,84 € (bez DPH)
check Do 2 týždňov

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Stropné exteriérové svietidlo Madrid 8377 Rabalux, Exteriérové Stropné svietidlá

, Pätica - E27, Materiál - Kov, Rodina - MADRID, Napätie - 230V, Senzor pohybu - nie, 50Hz, LED technológia - nie, Materiál tienidla - sklo, Počet pätíc - 2, Podľa miestnosti - terasa, stena domu, Štýl - Klasický, Špecifikácia svietidla - E27 2x, Farba tienidla - biele alabastro, Krytie - IP 43, Farba - antická zlatá, Farba lampy - antická zlatá, Vzdialenosť od stropu - 200 mm, Priemer - 335 mm
Rabalux
8377
1 kg
2020-10-26
5998250383774
Tabuľka dát
Krytie
IP 43
Materiál
Kov
Rodina
MADRID
Typ svietidla
Stropné exteriérové svietidlo
Priemer
335 cm
Uhol svietivosti
0
Farba tienidla
biele alabastrové sklo
Materiál tienidla
sklo
Vertikálne ( mm )
0
Doba dodania
Do 2 týždňov
Led technológia
nie
Špecifikácia svietidla
E27 2x MAX 40W
Štýl lampy
Klasický
So senzorom pohybu
nie
Spotreba energie (kwh / 1000 Ah)
0
Aplikované napätie
50Hz
50Hz
230V
Horizontálne (mm)
0
Interiérové / Exteriérové
Exteriér
Nástenné / Stropné
Stropné
Interiér / Exteriér
Exteriér
Pätica
E27
Farba
antická zlatá
Dodacia lehota
Na dotaz

Stropné svietidlo prisadené

Stropné svietidlá - Kam s nimi?

Každá miestnosť by mala mať jedno centrálne osvetlenie. Každá miestnosť môže byť rozdielne náročná na štýl a spôsob osvetlenia.

Obývačka by mala byť osvetlená mäkkým a neutrálnym svetlom, ideálna je kombinácia stropného svietidla s ďalšími zdrojmi osvetlenia v podobe nástenných svietidiel alebo stojacích lámp.

Kuchyňu je treba viac osvetliť, aby ste mali dostatok svetla nielen pri rodinných večerách, ale aj pri ich prípravách. Centrálne svetlo sa hodí ako do kuchyne, tak do jedálne. Nezabúdajte však aj na osvetlenie pracovnej plochy pomocou žiariviek alebo LED svietidiel. 

Spálňa si žiada teplé svetlo, ktoré vás nebude rušiť, takže jas by mal byť menší. Doplniť osvetlenie môžete lampičkami na nočnom stolíku, stojacími lampami, nástennými svietidlami alebo populárnymi LED páskami, které umiestnite na stenu alebo na posteľ.

Kúpelňa je miestnosť, v ktorej je často vlhko. Preto voľte stropné svietidlo v jej strede, najlepšie s mäkkým, teplým svetlom.

Chodba väčšinou obsahuje centrálnu zónu v podobe úložných priestorov a najrôznejších predsieňových stien či panelov. Centrálne stropné osvetlenie by sa malo objavovať práve tam. Doladiť svetlo na úzkych chodbách potom môžete nástennými svietidlami alebo bodovkami.