Stropné svietidlo ARO Azzardo AZ2558
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Stropné svietidlo ARO Azzardo AZ2558

30,00 € (s DPH) 30,00 € (bez DPH)
check Do 2 týždňov

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Stropné svietidlo ARO Azzardo AZ2558, Svietidlá prisadené, Kolekcia aro

Vlastnosti produktu: Výška: 100 mm; Priemer: 80 mm; Krytie: ochrana pred nebezpečným dotykom; Napätie: 220-240v; Maximálny výkon: 1x40w; Interiér / Exteriér: exteriér; Rodina: aro; Pätica: gu10; Materiál: hliník; Farba: čierna; Zdroj súčasťou balenia: nie; Počet zdrojov: 1
Azzardo
AZ2558
5901238425588
Tabuľka dát
Výška
100 mm
Krytie
Ochrana pred nebezpečným dotykom
Materiál
Hliník
Rodina
ARO
Priemer
80 mm
Napätie
220-240V
Maximálny výkon
1x40W
Interiér / Exteriér
Exteriér
Pätica
GU10
Farba
Čierna
Zdroj súčasťou balenia
Nie
Počet zdrojov
1

Stropné svietidlo prisadené

Stropné svietidlá - Kam s nimi?

Každá miestnosť by mala mať jedno centrálne osvetlenie. Každá miestnosť môže byť rozdielne náročná na štýl a spôsob osvetlenia.

Obývačka by mala byť osvetlená mäkkým a neutrálnym svetlom, ideálna je kombinácia stropného svietidla s ďalšími zdrojmi osvetlenia v podobe nástenných svietidiel alebo stojacích lámp.

Kuchyňu je treba viac osvetliť, aby ste mali dostatok svetla nielen pri rodinných večerách, ale aj pri ich prípravách. Centrálne svetlo sa hodí ako do kuchyne, tak do jedálne. Nezabúdajte však aj na osvetlenie pracovnej plochy pomocou žiariviek alebo LED svietidiel. 

Spálňa si žiada teplé svetlo, ktoré vás nebude rušiť, takže jas by mal byť menší. Doplniť osvetlenie môžete lampičkami na nočnom stolíku, stojacími lampami, nástennými svietidlami alebo populárnymi LED páskami, které umiestnite na stenu alebo na posteľ.

Kúpelňa je miestnosť, v ktorej je často vlhko. Preto voľte stropné svietidlo v jej strede, najlepšie s mäkkým, teplým svetlom.

Chodba väčšinou obsahuje centrálnu zónu v podobe úložných priestorov a najrôznejších predsieňových stien či panelov. Centrálne stropné osvetlenie by sa malo objavovať práve tam. Doladiť svetlo na úzkych chodbách potom môžete nástennými svietidlami alebo bodovkami.