Stropné svietidlo prisadené Led Italux FH-TH0040 SW Italux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Stropné svietidlo prisadené Led Italux FH-TH0040 SW

LED panely Italux FH-TH0040 SW_italux
22,08 € (s DPH) 22,08 € (bez DPH)
check Do 2 až 3 týždňov

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Stropné svietidlo prisadené Led Italux FH-TH0040 SW, LED panely

, LED panel Bella od spoločnosti Italux. Telo je z kovu v jednoduchom a funkčnom dizajne. Lampa obsahuje LED svetelný zdroj. . Farba: Biela CRI (Ra): 80+ Energetická trieda: A+ IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Italux Materiál: Kov Napätie: 230V Podľa miestnosti: Jedáleň, Kancelária, M2, Spálňa Rozmery: Ø147 x 28 mm Svetelný zdroj: 1x LED 10W, 730 LM, 2700K, incl. Technológia: LED.
Italux
FH-TH0040 SW_italux
Tabuľka dát
Doba dodania
Do 2 až 3 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
LED panely
Interiér / Exteriér
Interiér
  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

Italux je spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu osvetlenia v Poľsku a Európe už viac ako 25 rokov.

Našimi klientmi sú predajne osvetlenia, obchodné reťazce, architektonické kancelárie a dizajnéri. Spolupracujeme s viac ako 1000 spoločnosťami v Poľsku a Európe. Disponujeme vlastným logistickým centrom, vďaka ktorému dokážeme udržiavať úroveň zásob 95% inkasa a vykonávať objednávky v čo najkratšom čase.Zoznam miest, kde si môžete objednať produkty Italux, nájdete v hornom menu na karte Kde kúpiť.Ak chcete začať spoluprácu, vyplňte príslušný dotazník na karte Spolupráca. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.