Stropné svietidlo prisadené Searchlight 9598-8CC Searchlight - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Stropné svietidlo prisadené Searchlight 9598-8CC

516,67 €
check Do 2 týždňov

Správne nasvetlenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické stropné prisadené svietidlá . Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

local_shipping Doručenie zdarma pri objednávke nad 100.00 € Doručované prostredníctvom DHL. Detail

Stropné svietidlo Hanna v kruhovom prevedení od firmy Searchlight. Telo lampy je v prevedení chróm z kovu a sklenených krištáľov v tvare diamantu, ktoré vytvárajú príjemnú hru svetla. Lampa pôsobí luxusným dojmom. Svietidlo neobsahuje svetelný zdroj. LED  žiarovky si môžete kúpiť v našom eshope.

  .
Farba:Chróm
Energetická trieda:A++ -B
IP krytie:IP20
Výrobca (Značka):Searchlight
Materiál:Kov, Krištáľ
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Obývačka, Spálňa
Rozmery:Ø800 x 260 mm
Svetelný zdroj:8x G9, max. 7W, excl.
Žiarovky:g9
Searchlight
9598-8CC_searchlight
1 kg
Tabuľka dát
Dodacia doba
Dodanie do 1 až 2 týždňov

Stropné svietidlo prisadené

Stropné svietidlá - Kam s nimi?

Každá miestnosť by mala mať jedno centrálne osvetlenie. Každá miestnosť môže byť rozdielne náročná na štýl a spôsob osvetlenia.

Obývačka by mala byť osvetlená mäkkým a neutrálnym svetlom, ideálna je kombinácia stropného svietidla s ďalšími zdrojmi osvetlenia v podobe nástenných svietidiel alebo stojacích lámp.

Kuchyňu je treba viac osvetliť, aby ste mali dostatok svetla nielen pri rodinných večerách, ale aj pri ich prípravách. Centrálne svetlo sa hodí ako do kuchyne, tak do jedálne. Nezabúdajte však aj na osvetlenie pracovnej plochy pomocou žiariviek alebo LED svietidiel. 

Spálňa si žiada teplé svetlo, ktoré vás nebude rušiť, takže jas by mal byť menší. Doplniť osvetlenie môžete lampičkami na nočnom stolíku, stojacími lampami, nástennými svietidlami alebo populárnymi LED páskami, které umiestnite na stenu alebo na posteľ.

Kúpelňa je miestnosť, v ktorej je často vlhko. Preto voľte stropné svietidlo v jej strede, najlepšie s mäkkým, teplým svetlom.

Chodba väčšinou obsahuje centrálnu zónu v podobe úložných priestorov a najrôznejších predsieňových stien či panelov. Centrálne stropné osvetlenie by sa malo objavovať práve tam. Doladiť svetlo na úzkych chodbách potom môžete nástennými svietidlami alebo bodovkami.

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

chat Komentáre (0)