Sviečkové Svietidlá Miko

Sviečkové svietidlá

Sviečkové svietidlá

Pokiaľ hovoríme o svetlách rustikálneho, teda vidieckeho, typu, väčšinou ide práve o dominantu interiéru. Medzi hlavné štýly týchto svietidiel patrí mozaika, tienidlá tvarovaná do kvetín alebo napríklad svietnikov. Dominujú tu odtiene hnedej, zlatej, bielej a krémovej. Pre váš výber je určujúce, kde sa rustikálne svietidlo bude nachádzať. V našom katalógu nájdete ako lustre, tak Sviečkové svietidlá, tak nástenné svietidlá vo vidieckom štýle, napríklad do spálne nad posteľ. Učarovala vám móda a dizajn časov minulých? Nesie sa interiér vášho domova, chalupy, reštaurácie alebo hotela v historickom duchu? Potom s ním nezabudnite zladiť aj osvetlenie -sviečkové svietidlá skvele dotvoria štýl interiéru a zároveň vhodne osvetlia priestor. Rovnako, ako sú doplnky dôležitou súčasťou dámskeho aj pánskeho outfitu, sú svietidlá šperkom izby. Môžu byť jej dominantou alebo len funkčnou a ladiacou súčasťou. Nezabudnite preto zaobstarať sviečkové svietidlá a vneste do svojho interiéru závan starých časov. Výsledný efekt bude dokonalý.

Sviečkový závesný krištáľový luster 64129-6
259,99 €
Do 3 dní
Závesné svietidlo Olenna od firmy Globo. Tieto svietidlá sú tvorené z kovu a krištáľu K5 v prevedení chróm s textilným káblom. Rodinka obsahuje závesné a nástenné modely. Dizajn je v rustikálneho štýle a neobsahuje svetelný zdroj. . Farba: Chróm Energetická trieda: A - E IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Kov, Krištáľ, Textilný kábel Napätie: 230V Podľa miestnosti: Jedáleň, Obývačka Rozmery: Ø620 x 1450 mm Svetelný zdroj: 6x E14, max. 40W, excl.
Sviečkový závesný krištáľový luster 64129-10
384,99 €
Do 3 dní
Závesné svietidlo Olenna od firmy Globo. Tieto svietidlá sú tvorené z kovu a krištáľu K5 v prevedení chróm s textilným káblom. Rodinka obsahuje závesné a nástenné modely. Dizajn je v rustikálneho štýle a neobsahuje svetelný zdroj. . Farba: Chróm Energetická trieda: A - E IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Kov, Krištáľ, Textilný kábel Napätie: 230V Podľa miestnosti: Jedáleň, Obývačka Rozmery: Ø820 x 1750 mm Svetelný zdroj: 10x E14, max. 40W, excl.