Svietidlo krátke rameno DOVER BLACK III 9262 Nowodvorski - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Svietidlo krátke rameno DOVER BLACK III 9262

Závesné svietidlá,Interiérové svietidlá,Moderné svietidlá,Dizajnové svietidlá
89,17 € (s DPH) 89,17 € (bez DPH)
check Do 2 týždňov

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Svietidlo krátke rameno DOVER BLACK III 9262 DOVER Čierna

Rodina: dover, Farba: čierna, Materiál: lakovaná oceľ, Výkon: 35 w, Pätica: gu10, Krytie: ip 20, Napätie: 230 v
Nowodvorski
9262
5903139926294
Tabuľka dát
Výška
70.00cm
Krytie
IP 20
Materiál
Lakovaná Oceľ
Rodina
DOVER
Výkon
35 W
Napätie
230 V
Šírka
54.00cm
Doba dodania
Do 2 týždňov
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Nástenné / Stropné
Stropné
Podľa typu
Krátke rameno
Interiér / Exteriér
Interiér
Pätica
GU10
Farba
Čierna

Stropné svietidlo prisadené

Stropné svietidlá - Kam s nimi?

Každá miestnosť by mala mať jedno centrálne osvetlenie. Každá miestnosť môže byť rozdielne náročná na štýl a spôsob osvetlenia.

Obývačka by mala byť osvetlená mäkkým a neutrálnym svetlom, ideálna je kombinácia stropného svietidla s ďalšími zdrojmi osvetlenia v podobe nástenných svietidiel alebo stojacích lámp.

Kuchyňu je treba viac osvetliť, aby ste mali dostatok svetla nielen pri rodinných večerách, ale aj pri ich prípravách. Centrálne svetlo sa hodí ako do kuchyne, tak do jedálne. Nezabúdajte však aj na osvetlenie pracovnej plochy pomocou žiariviek alebo LED svietidiel. 

Spálňa si žiada teplé svetlo, ktoré vás nebude rušiť, takže jas by mal byť menší. Doplniť osvetlenie môžete lampičkami na nočnom stolíku, stojacími lampami, nástennými svietidlami alebo populárnymi LED páskami, které umiestnite na stenu alebo na posteľ.

Kúpelňa je miestnosť, v ktorej je často vlhko. Preto voľte stropné svietidlo v jej strede, najlepšie s mäkkým, teplým svetlom.

Chodba väčšinou obsahuje centrálnu zónu v podobe úložných priestorov a najrôznejších predsieňových stien či panelov. Centrálne stropné osvetlenie by sa malo objavovať práve tam. Doladiť svetlo na úzkych chodbách potom môžete nástennými svietidlami alebo bodovkami.

Nowodvorski Lighting - spoločnosť riadená rodinnou tradíciou

Od roku 1994 vám poskytujeme sortiment najkvalitnejších žiaroviek, ktoré sú dokonalým doplnkom klasických a moderných interiérov.

V priebehu rokov sme sa z malej rodinnej spoločnosti s niekoľkými zamestnancami premenili na prosperujúcu spoločnosť, ktorá v súčasnosti zamestnáva vyše 360 ​​ľudí.

Postupom času sme však nezabudli na hodnoty, ktoré nás vedú od samého začiatku. Dôvera a väzby sú hodnoty, ktoré sú nám veľmi blízke, a preto je s nami väčšina našich zamestnancov už mnoho rokov a ich vedomosti, skúsenosti, usilovnosť a profesionalita sú základnými faktormi ovplyvňujúcimi úspech značky Nowodvorski Lighting.

O našej ponuke.

Dbáme na to, aby sme sledovali trendy a neustále hľadali nové riešenia. Vďaka tomu sa kolekcie osvetlenia Nowodvorski Lighting vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale aj bohatosťou návrhov, ktoré poskytujú neobmedzené možnosti usporiadania.

V našej ponuke nájdete viac ako 1,5 tisíc modelov žiaroviek. V záujme uspokojenia širokej škály potrieb z hľadiska dizajnu a funkčnosti svietidiel sa náš sortiment neustále mení.

Ponuka Nowodvorski Lighting obsahuje nasledujúce skupiny výrobkov:

  • moderný
  • Spotlights
  • Ohýbané sklenené žiarovky
  • klasický
  • deti
  • kúpeľňa
  • vonkajšie

Spoločnosť Nowodvorski Lighting má dva výrobné závody s celkovou rozlohou 15.000 m2 a v súčasnosti stavia nový výškový sklad s rozlohou 4 500 m2 s navrhnutým poloautomatickým procesom vyberania objednávok a najnovšou generáciou WMS. Toto nové logistické centrum bolo spustené v septembri 2017. Výrobné závody sú vybavené najmodernejším systémom strojov a počítačom riadených zariadení (CNC), potrebných v našej špecialite. Patria sem: vstrekovacie stroje na vstrekovanie plastov, rotačné formovacie stroje na plasty, ohýbačky, rezačky rúr a drôtov, automatické dierovacie stroje s revolverom, poloautomatické ohraňovací lisy, automatické spriadacie stroje na plechy alebo automatické rezacie plotry na rezanie tienidiel. Vo výstavbe je tiež nová, plne automatická elektrostatická lakovňa s kapacitou desiatok tisíc komponentov za deň, ktorá bude uvedená do prevádzky v júli 2017. Aby sme zachovali kontinuitu dodávok a možnosť rýchlej reakcie na objednávky zákazníkov, máme v našich skladoch komponentov desiatky tisíc rôznych častí a komponentov potrebných pre efektívnu prevádzku. , Priemerná denná výroba Nowodvorski Lighting je viac ako 5 000 svietidiel, čo nám v roku 2016 umožnilo získať výsledok viac ako 1,2 milióna predaných kusov.

Štruktúra predaja.

Nowodvorski Lighting je poľská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Snažíme sa však sprístupniť naše výrobky v mnohých ďalších krajinách sveta. Vyvážame do viac ako 50 krajín. Patria sem: Arménsko, Rakúsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Česká republika, Dominika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Španielsko, Holandsko, Írsko, Island, Izrael, Katar, Kazachstan. , Kirgizsko, Kosovo, Libanon, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Nigéria, Nórsko, Rusko, Rumunsko, Tunisko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švajčiarsko, Švédsko, Ukrajina, Maďarsko, Spojené kráľovstvo, Taliansko a Spojené arabské emiráty. Emirates. Vývoz predstavuje viac ako 50% nášho predaja. Máme tiež 14 rokov skúseností v priamej spolupráci so sieťami pre kutilov. V Poľsku a niektorých európskych krajinách dodávame výrobky klientom ako Castorama, Obi alebo Black Red White. Okrem toho sú našimi klientmi distribútori, veľkoobchodníci, špecializované obchody, obchody online a zásielkové služby, ako aj vývojári v Poľsku a 45 ďalších krajinách.

Nowodvorski Lighting

Zakład produkcyjny w Siemianowicach Śląskich