Tartu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Stropné exteriérové svietidlo Tartu Rabalux 7896

49,99 € (s DPH) 49,99 € (bez DPH)

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Správne nasvietenie miestnosti býva pre hladké fungovanie domácnosti a celkovej pohody človeka kľúčové. Jedným z možných variantov bývajú klasické Stropné svietidla. Dodajú miestnosti atmosféru, pomôžu osvetliť frekventované miesta, a vďaka vhodnému použitiu vám mnohokrát zlepšia aj náladu. Na vás je potom výber tých pravých kúskov, od najzákladnejších funkčných jednotlivcov až po tie umelecké krásavce, ktoré nezostanú utajené žiadnej návšteve, a aj vy sa z nich koniec koncov môžete ešte dlhú dobu tešiť.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Stropné exteriérové svietidlo Rabalux 7896 Tartu LED 24

Rabalux
7896
5998250378961
Tabuľka dát
Krytie
IP44
Rodina
Tartu
Energetická trieda
A
Farba Lampy
matná biela
Materiál tienidla
umelá hmota
Životnosť
20000
Led technológia
áno
Špecifikácia svietidla
LED 24
Štýl lampy
Technický
So senzorom pohybu
nie
Aplikované napätie
230V, 50Hz
Horizontálne (mm)
300.0
Interiér / Exteriér
Exteriérové
Svetelný tok
2500
Typ
Stropné exteriérové svietidlá
Črty produktu
so spínačom, nastaviteľná teplota farieb
Teplota farby svetelného zdroja
2800
meniteľné
Materiál lampy
hliník
Vážená spotreba enrgie (kwh / 1000 Ah)
24.0
Vzdialenosť od stropu
40.0

Stropné svietidlo prisadené

Stropné svietidlá - Kam s nimi?

Každá miestnosť by mala mať jedno centrálne osvetlenie. Každá miestnosť môže byť rozdielne náročná na štýl a spôsob osvetlenia.

Obývačka by mala byť osvetlená mäkkým a neutrálnym svetlom, ideálna je kombinácia stropného svietidla s ďalšími zdrojmi osvetlenia v podobe nástenných svietidiel alebo stojacích lámp.

Kuchyňu je treba viac osvetliť, aby ste mali dostatok svetla nielen pri rodinných večerách, ale aj pri ich prípravách. Centrálne svetlo sa hodí ako do kuchyne, tak do jedálne. Nezabúdajte však aj na osvetlenie pracovnej plochy pomocou žiariviek alebo LED svietidiel. 

Spálňa si žiada teplé svetlo, ktoré vás nebude rušiť, takže jas by mal byť menší. Doplniť osvetlenie môžete lampičkami na nočnom stolíku, stojacími lampami, nástennými svietidlami alebo populárnymi LED páskami, které umiestnite na stenu alebo na posteľ.

Kúpelňa je miestnosť, v ktorej je často vlhko. Preto voľte stropné svietidlo v jej strede, najlepšie s mäkkým, teplým svetlom.

Chodba väčšinou obsahuje centrálnu zónu v podobe úložných priestorov a najrôznejších predsieňových stien či panelov. Centrálne stropné osvetlenie by sa malo objavovať práve tam. Doladiť svetlo na úzkych chodbách potom môžete nástennými svietidlami alebo bodovkami.