Vintage industriálna stojanová lampa Globo 58286 Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Vintage industriálna stojanová lampa Globo 58286

Stojanové svietidlo, kov, chróm, čierna, zlatá, nastaviteľné tienidlo, výškovo nastaviteľné, vypínač, Ø 780, V:1800, bez žiarovky 1xE27, max. 60W 230V.
170,83 € (s DPH) 170,83 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Vintage industriálna stojanová lampa Globo 58286, Vintage/industriálne svietidlá

, Stojanové vinatage svietidlo Xirena od firmy Globo. Lampa je tvorená z kovu s veľkým plechovým tienidlom inšpirovaným reflektorom vo dvoch farebných prevedeniach a to biela či čierna. Modelová rada obsahuje aj stolné svietidlá. Svietidlo neobsahuje svetelný zdroj, žiarovky si môžete kúpiť v našom eshope. . @Farba: Čierna, M2, Obývačka, Spálňa Rozmery: Ø780 x 1690-1800 mm Svetelný zdroj: 1x E27 max. 60W, excl.
Globo
58286_globo
180 cm
9007371325818
Tabuľka dát
Energetická trieda
A-E
Krytie
IP 20
Napätie
230V
Doba dodania
Do 3 dní
Výrobca
Globo
Rozmery
Ø780 x 1690-1800 mm Svetelný
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Podľa typu
Vintage
Interiér / Exteriér
Interiér
Materiál
Kov
Farba
Čierna Zlatá

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka