Vintage industriálne svietidlo Globo 58286T Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Vintage industriálne svietidlo Globo 58286T

Stolové svietidlo, kov, chróm, čierna, zlatá, nastaviteľné tienidlo, priemer tienidla 25 cm, vypínač, ŠxV:255x565, bez žiarovky 1xE27, max. 40W 230V.
63,33 € (s DPH) 63,33 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Vintage industriálne svietidlo Globo 58286T, Vintage/industriálne svietidlá

, Stolná lampa Xirena od firmy Globo. Svietidlo je vyrobené z kovu v prevedení čierna - zlatá. Svietidlo má otočné tienidlo a závit pripravený pre LED žiarovky typu E27.. @Farba: Čierna, Zlatá Energetická trieda: A++ - E IP krytie: IP20 Výrobca (Značka): Globo Materiál: Kov Napätie: 230V Podľa miestnosti: Kancelária, M2, Spálňa Rozmery: Ø25 x 56 mm Svetelný zdroj: 1x E27 max. 40W, excl.,
Globo
58286T_globo
56.50 cm
25.50 cm
9007371344321
Tabuľka dát
Energetická trieda
A++ - E
Krytie
IP 20
Napätie
230V
Doba dodania
Do 3 dní
Výrobca
Globo
Rozmery
Ø25 x 56 mm
Svetelný zdroj
1x E27 max 40W excl
Interiérové / Exteriérové
Interiér
Podľa typu
Vintage
Interiér / Exteriér
Interiér
Materiál
Kov
Farba
Čierna Zlatá

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka