Vintage industriálne svietidlo Globo 58286T Globo - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Vintage industriálne svietidlo Globo 58286T

63,33 €
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri objednávke nad 100.00 € Doručované prostredníctvom DHL. Detail

Stolná lampa Xirena od firmy Globo. Svietidlo je vyrobené z kovu v prevedení čierna - zlatá. Svietidlo má otočné tienidlo a závit pripravený pre LED žiarovky typu E27..
Farba:Čierna, Zlatá
Energetická trieda:A++ - E
IP krytie:IP20
Výrobca (Značka):Globo
Materiál:Kov
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Kancelária, Obývačka, Spálňa
Rozmery:Ø25 x 56 mm
Svetelný zdroj:1x E27 max. 40W, excl.
Globo
58286T_globo
1 kg
9007371344321
Tabuľka dát
Dodacia doba
Dodanie do 3 až 5 dní

GLOBO EASTERN EUROPE Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Sortiment

Sortiment GLOBO EASTERN EUROPE zahŕňa viac ako 4000 položiek od elegantných krištáľových lustrov  až po moderné dizajnové kúsky. Inovatívna technológia LED, ktorá ponúka súčasne dokonalú kvalitu svetla  a nízku spotrebu energie, sa stala základnou časťou výrobného sortimentu spoločnosti.  GLOBO EASTERN EUROPE  dodáva všetky dodávky zo svojho logistického centra  v Leviciach na Slovensku s kapacitou viac ako 16 000 paletových miest.   Výskum, vývoj a dizajn sú základnými kameňmi úspešnej budúcnosti pre spoločnosť GLOBO. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy.  Spoločnosť využíva moderný a inovatívny dizajn s individuálnym akcentom.  GLOBO každoročne prezentuje viac ako 1 000 nových produktov.

                                                                 GLOBO SHOW ROOMGLOBO SHOW ROOM 2

Kvalita

Motto GLOBO je: Vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Na dosiahnutie tohto cieľa sú výrobky neustále podrobené prísnym kontrolám kvality. Tovar je už sprevádzaný počas výroby európskym tímom QS, nepretržite testovaný a podrobený presným vizuálnym a funkčným testom. Po príchode do logistického centra GLOBO produkty prechádzajú ďalšou kontrolou tovaru. Bezpečnosť a kvalita sú v spoločnosti GLOBO vysokou prioritou. Preto už roky spolupracujeme s dobre známymi testovacími inštitúciami, ako sú TÜV alebo SGS. Všetky výrobky sú označené značkou CE a sú v súlade s európskymi smernicami.

GLOBO SKLAD

Issuu reader embeds

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

chat Komentáre (0)