Exteriérové Nástenné svietidlo Phoenix 8121 rabalux Rabalux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Vonkajšie nástenné svietidlo Phoenix 8121 Rabalux

Exteriérové Nástenné svietidlá 8121_rabalux
14,87 € (s DPH)17,49 €-15% 14,87 € (bez DPH)
check Do 2 týždňov

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Centrálne osvetlenie je na mieste, avšak stále to nie je to "pravé orechové" ? Stále v miestnosti nie je také osvetlenie, aké si predstavujete ? Siahnite po nástenných svietidlách, dodajú vám tú pravú mieru svetla a skvele doplnia interiér. Nástenné svietidlá radíme medzi doplnkové svietidlá. Tie majú za úlohu doplniť hlavné osvetlenie miestnosti a osvetlia len vybrané miesta, ako je čítací kútik, zaujímavý detail miestnosti či pracovný stôl.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Vonkajšie nástenné svietidlo Phoenix 8121 Rabalux, Exteriérové Nástenné svietidlá

, Pätica - GU10, Materiál - Kov, Krytie - IP 54, Napätie - 230V, Senzor pohybu - nie, 50Hz, LED technológia - nie, Materiál tienidla - sklo, Špecifikácia svietidla - GU10 2x, Horizontálne (mm) - 65 mm, Farba - Matná Biela, Počet pätíc - 1, Farba tienidla - priehľadná, Štýl - Minimalistický, Farba lampy - matná biela, Črty produktu - používajtevýlučn, Vertikálne (mm) - 160 mm, Vzdialenosť od steny- 100 mm, Podľa miestnosti - stena domu, Rodina - Phoenix
Rabalux
8121
1 kg
2020-11-20
5998250381213
Tabuľka dát
Krytie
IP 54
Materiál
Kov
Rodina
Phoenix
Typ svietidla
Vonkajšie nástenné svietidlo
Uhol svietivosti
0
Farba tienidla
priehľadná
Materiál tienidla
sklo
Vertikálne ( mm )
160
Doba dodania
Do 2 týždňov
Led technológia
nie
Špecifikácia svietidla
GU10 2X MAX 10W
Štýl lampy
Minimalistický
So senzorom pohybu
nie
Spotreba energie (kwh / 1000 Ah)
0
Aplikované napätie
50Hz
50Hz
230V
Horizontálne (mm)
65
Interiérové / Exteriérové
Exteriér
Nástenné / Stropné
Nástenné
Interiér / Exteriér
Exteriér
Pätica
GU10
Farba
Matná Biela
Dodacia lehota
Na dotaz

Nástenné svietidlo je podobného prevedenia ako stropnica, len je menšie alebo v polovičnom prevedení. Veľa krát možno preto stropnice umiestniť na bočnú stenu a alebo naopak umiestniť svietidlo na strop.

Centrálne svietidlo priamo vyžaduje doplnkové osvetlenie a k tomu sa viac ako hodia nástenné svietidlá. Svietidlo v prvom rade plní funkciu doplnkového osvetlenia, v druhom rade dopĺňajú dizajn vášho interiéru. Nástenné svietidlá nájdu svoje uplatnenie asi naozaj všade, záleží len na vás, do ktorej miestnosti práve osvetlenie potrebujete. Nástenné osvetlenie disponuje širokou škálou farebného prevedenia. Rovnako tak aj použitý materiál je naozaj rozmanitý. Stretnúť sa môžete s kovom, sklom, krištáľom, plastom, hliníkom a mnohými ďalšími. Povrchová úprava je najčastejšie z chrómu či niklu.

Svietidlo využijete kdekoľvek v interiéri, v obývačke, spálni, kuchyni, kúpeľni alebo detskej izbe. Tu všade možno Svietidlo umiestniť. Avšak v prípade detskej izby dajte pozor na výber materiálu. Ten by mal byť predovšetkým vysoko odolný voči akémukoľvek poškodeniu a pádu. Ďalej by potom mal spĺňať všetky bezpečnostné podmienky a atestácie. Svietidlo do detskej izby sa veľmi často zdobia rôzni rozprávkoví hrdinovia, zvieratká či veselé sfarbenie. Vaše ratolesti tak budú určite z nového svietidla doslova nadšené.

Nielen deti si však prídu na svoje pri výbere osvetlenie. V našej ponuke nájdete Svietidlo do každej miestnosti. Ak máte radi klasiku, určite si vyberiete z našej ponuky klasických nástenných svietidiel. Klasické svietidlá, rovnako tak ako každý typ svietidiel, je možné vhodne skombinovať s ostatnými svietidlami ako napríklad s lustrami. Klasické svietidlo môžete umiestniť snáď naozaj kamkoľvek, do ktorejkoľvek miestnosti.