Exteriérové nástenné svietidlo Rabalux 8683 Rabalux - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj! -11,30 €

Vonkajšie nástenné svietidlo Stuttgart 8683 Rabalux

Exteriérové Nástenné svietidlá 8683_rabalux
26,87 € (s DPH)38,17 €- 11,30 € 26,87 € (bez DPH)
check Do 2 týždňov

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Centrálne osvetlenie je na mieste, avšak stále to nie je to "pravé orechové" ? Stále v miestnosti nie je také osvetlenie, aké si predstavujete ? Siahnite po nástenných svietidlách, dodajú vám tú pravú mieru svetla a skvele doplnia interiér. Nástenné svietidlá radíme medzi doplnkové svietidlá. Tie majú za úlohu doplniť hlavné osvetlenie miestnosti a osvetlia len vybrané miesta, ako je čítací kútik, zaujímavý detail miestnosti či pracovný stôl.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Vonkajšie nástenné svietidlo Stuttgart 8683 Rabalux, Exteriérové Nástenné svietidlá

, Pätica - E27, Materiál - Kov, Farba - Antracit, Krytie - IP 44, Štýl - Moderný, Napätie - 230V, Senzor pohybu - nie, 50Hz, LED technológia - nie, Podľa miestnosti - terasa, stena domu, Počet pätíc - 1, Špecifikácia svietidla - E27 1x, Farba tienidla - biela, Materiál tienidla - umelá hmota, Farba lampy - antracit, Črty produktu - používajtevýlučn, Vertikálne (mm) - 250 mm, Vzdialenosť od steny- 85 mm, Horizontálne (mm) - 125 mm, Rodina - Stuttgart
Rabalux
8683
1 kg
2020-09-17
5998250386836
Tabuľka dát
Krytie
IP 44
Materiál
Kov
Rodina
Stuttgart
Typ svietidla
Vonkajšie nástenné svietidlo
Uhol svietivosti
0
Farba tienidla
biela
Materiál tienidla
umelá hmota
Vertikálne ( mm )
250
Doba dodania
Do 2 týždňov
Led technológia
nie
Špecifikácia svietidla
E27 1x MAX 14W
Štýl lampy
Moderný
So senzorom pohybu
nie
Spotreba energie (kwh / 1000 Ah)
0
Aplikované napätie
50Hz
50Hz
230V
Horizontálne (mm)
125
Interiérové / Exteriérové
Exteriér
Nástenné / Stropné
Nástenné
Interiér / Exteriér
Exteriér
Pätica
E27
Farba
antracit
Dodacia lehota
Na dotaz

Nástenné svietidlo je podobného prevedenia ako stropnica, len je menšie alebo v polovičnom prevedení. Veľa krát možno preto stropnice umiestniť na bočnú stenu a alebo naopak umiestniť svietidlo na strop.

Centrálne svietidlo priamo vyžaduje doplnkové osvetlenie a k tomu sa viac ako hodia nástenné svietidlá. Svietidlo v prvom rade plní funkciu doplnkového osvetlenia, v druhom rade dopĺňajú dizajn vášho interiéru. Nástenné svietidlá nájdu svoje uplatnenie asi naozaj všade, záleží len na vás, do ktorej miestnosti práve osvetlenie potrebujete. Nástenné osvetlenie disponuje širokou škálou farebného prevedenia. Rovnako tak aj použitý materiál je naozaj rozmanitý. Stretnúť sa môžete s kovom, sklom, krištáľom, plastom, hliníkom a mnohými ďalšími. Povrchová úprava je najčastejšie z chrómu či niklu.

Svietidlo využijete kdekoľvek v interiéri, v obývačke, spálni, kuchyni, kúpeľni alebo detskej izbe. Tu všade možno Svietidlo umiestniť. Avšak v prípade detskej izby dajte pozor na výber materiálu. Ten by mal byť predovšetkým vysoko odolný voči akémukoľvek poškodeniu a pádu. Ďalej by potom mal spĺňať všetky bezpečnostné podmienky a atestácie. Svietidlo do detskej izby sa veľmi často zdobia rôzni rozprávkoví hrdinovia, zvieratká či veselé sfarbenie. Vaše ratolesti tak budú určite z nového svietidla doslova nadšené.

Nielen deti si však prídu na svoje pri výbere osvetlenie. V našej ponuke nájdete Svietidlo do každej miestnosti. Ak máte radi klasiku, určite si vyberiete z našej ponuky klasických nástenných svietidiel. Klasické svietidlá, rovnako tak ako každý typ svietidiel, je možné vhodne skombinovať s ostatnými svietidlami ako napríklad s lustrami. Klasické svietidlo môžete umiestniť snáď naozaj kamkoľvek, do ktorejkoľvek miestnosti.